GA-78LMT-S2 TMPIN2 93 derece

Blok bulunanların ikisi de köprü büyük ihtimalle uzun süredir bakılmadıkları için ikisi de ısınıyordur ikisini de temizleyip macun sürün.

Eki Görüntüle 895321

İşaretleyip attım fan değil zaten blok soğutucu.
Peki ne yapmam gerekiyor, nasıl soğutacağım?
Acaba PC kasa mı laptop mu ona göre öneri vermeye çalışacağım.
Masaüstü, kasalı.
Blok bulunanların ikisi de köprü büyük ihtimalle uzun süredir bakılmadıkları için ikisi de ısınıyordur ikisini de temizleyip macun sürün.
Temizliyorum her hafta ama nereye macun süreceğim?

Kasa açık ve havadar bir yerde.

Macun sürmeyi biliyorum ama o soğutucu üzerine ilk defa süreceğim için neresine süreceğimi bilmiyorum.

Kasa 7 yıllık, sorun 1-2 hafta önce durduk yere çıkmaya başladı.

Kasa açık ve havadar bir yerde.

Macun sürmeyi biliyorum ama o soğutucu üzerine ilk defa süreceğim için neresine süreceğimi bilmiyorum.

Kasa 7 yıllık, sorun 1-2 hafta önce durduk yere çıkmaya başladı.

Size önerim internete termal macun nasıl sürülür diye aratın, işlemleri tam olarak doğru yaparsanız ama sorun hala devam ederse format atmayı deneyebilirsiniz.

Size önerim internete termal macun nasıl sürülür diye aratın. İşlemleri tam olarak doğru yaparsanız ama sorun hala devam ederse format atmayı deneyebilirsiniz.
Burada işlemciye değil soğutucuya macun süreceğim, internette de soğutucuya macunun nasıl sürüleceği hakkında bir bilgi yok.

Format atınca da hiçbir şey değişeceğini sanmıyorum, sıkıntı yazılımsal değil.

Burada işlemciye değil soğutucuya macun süreceğim, internette de soğutucuya macunun nasıl sürüleceği hakkında bir bilgi yok.

Format atınca da hiçbir şey değişeceğini sanmıyorum, sıkıntı yazılımsal değil.

Format atarsanız PC'nizdeki gereksiz programlar dosyalar vs. gideceği için soğumasına yardımcı olacaktır. O yüzden dedim. Eğer olmuyorsa başka bir önerim maalesef yok. İyi günler.

@light kola kasa şu anda önümde, macunu tam olarak neresine sürmem gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20210225_225323.jpg
    IMG_20210225_225323.jpg
    178,5 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı