God of War inceleme

ekran

Hectopat
Makaleler
1
Gad of war çok güzel bir oyun iyi taraflarını saymaya başlayalım.
Savaş:
Ben şu ana kadar böyle akıcı böyle oturaklı böyle tatmin edici bir savaş sistemi görmedim savaş sistemin bir eksiği var bana göre oyunda can öfke barı gibi barlarınız arttıran eşyalar bulabiliyosunuz aynı zamanda rünlerde bulabiliyorsunuz bunlar sayesinde kratosun yepyeni hareketler yapıyor buraya kadar iyi ama eksim şudirki bu hareketleri bazen istediğiniz gibi yapamıyosunuz hareket yapmak biraz uzun sürüyor saniye olsa da karşıdaki bloklanamıyan bir saldırıyı siz kalkanınızı çekip r2'ye basana kadar yapıyor ve sersemliyorsunuz bu ifade ettiim pek kritik gelmeyebilir ama oyunun sonlarına doğru normalde oynarken zorluk seviyesi çok yüksek oluyor boslar zorlayıcı oluyor o ufak hata yüzünden savaş sistemine puanım 100 üzerinden 99.

a kratos.jpg

Epiklik:
Gelelim oyunun parladığı yereşuan spoiler var puanım 100 üzerinden 90 çünkü her ne kadar boslar tekrar etse de savaş onu büyük oranda toparlıyor.

a kratos2.jpg

Hikaye:
Hikaye çok iyi arkadaşlar oyunun başlangıç seneryosu kratosun onu görmediğimiz 8 yılda yaptıkları yeniden evlenmesi çocuğunun olması ve karısının ölmesi hikayeye puanım 100 üzerinden 100.

atreus.jpg

Bitiriş animasyonları:
Şunu söyleyeyim animasyonlarda hiçbir sıkıntı yok ama bir bölgede bunlardan 50 tane görmek insanı bayıyor bu arada oyunu oynamayanlar için söyliyeyim kratos bir düşmanı sersemlettiğinde R3'e basarak bitiriş animasyonu ile düşmanı direk olarak(boslar hariç) öldürebiliyorsunuz buraya puanım 100 üzerinden 80.

Yeni Sekme - Google Chrome 4.12.2020 14_11_56.png

İnceleme bu kadardı umarım sevmişsinizdir oyuna puanım 100 üzerinden 99 son 10 yılın en iyi oyunlarından birisi bence.

aaa 3 k.jpg

1 puanı neden kırdınız hocam?

1 Puanı neden kırdınız hocam?

Bitiriş animasyonu ve bildiğiniz üzere oyun tek çekim yani hiç yükleme ekranı olmaması lazım ama oyunu ikinci sefer oynarken(PS4 SLI'mde oynuyorum) oyun bir anda durdu ve sağ altta god of war simgesiyle bir saniyelik bir yükleme ekranı oldu ondan puan kırmadım ekranda fotorafını paylaşıyım maalesef o sırada kayıt almamıştım.
Yeni Sekme - Google Chrome 4.12.2020 14_45_20.png

İnceleme için teşekkürler, hoş olmuş, kısa ve öz. Elinize sağlık.

Arkadaşa İngilizce ile vurup "gene" yazmak... Bayılıyorum bu internete...
TDK'ye bakıp kontrol etmek yerine insanlara yanlış bilgiyle sallamak... Bayılıyorum bu internete.

Gene_TDK.PNG

İhtiyaç duyarsanız, ki duyuyorsunuz gibi görünüyor, bir inceleyin derim:

Geri
Yukarı