Gainer seçimi

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, sizce f/p olarak MyProtein Weight Gainer Blend 5 KG (460 TL) mi daha iyi, yoksa Eric Favre Mass Gainer Zero 6 KG (650 TL) mi?
Spor geçmişim var fakat uzun süre ara verdim ve tekrardan başlayacağım.

Kilo: 59
Boy: 1.79-1.80

Önerilerinizi bekliyorum.

@emircanunlts
@emircanunlts hocam sipariş vereceğim fikriniz çok önemli.

Son düzenleme:
Merhaba, sizce f/p olarak MyProtein Weight Gainer Blend 5 KG (460 TL) mi daha iyi, yoksa Eric Favre Mass Gainer Zero 6 KG (650 TL) mi?
Spor geçmişim var fakat uzun süre ara verdim ve tekrardan başlayacağım.

Kilo: 59
Boy: 1.79-1.80

Önerilerinizi bekliyorum.

@emircanunlts
@emircanunlts hocam sipariş vereceğim fikriniz çok önemli.
Bütçeniz tam olarak ne kadar ? Eric Favre Fransız markası ve ülkemize yeni geldi. Hiç kullanmadım ve kalitesini bilmiyorum. Bütçenize göre öneri yapabilirim.

Bütçeniz tam olarak ne kadar ? Eric Favre Fransız markası ve ülkemize yeni geldi. Hiç kullanmadım ve kalitesini bilmiyorum. Bütçenize göre öneri yapabilirim.
5-6 KG için maksimum 700 diyebilirim.

marcus10 kodu ile 593 TL'ye geliyor.
Hocam BigJoy yerine dünyaca ünlü olan MyProtein daha mantıklı olmaz mı sizce de?

Onların Türkiye şubesi var mı ki ?

MyProtein güzel bir marka, İngiltere menşeili ve güzel ürünler üretiyor. BigJoy ise Alman menşeili. Seçim size kalmış.
BigJoy Türk malı değil miydi? Varmış hocam Protein7 diye bir firma distribütörüymüş.

Screenshot_20220417-203117_Google.jpg

BigJoy Türk malı değil miydi? Varmış hocam Protein7 diye bir firma distribütörüymüş.
Hammadde olayı falan giriyor hocam işin içine.

Benim anlamadığım, kendi sitesinde 700 TL olan ürün, burada nasıl 450 TL'ye satılıyor ? Protein7 aracılığı varsa güvenilirdir fakat biraz garip geldi.

BigJoy'da porsiyon başına 77g karbonhidrat varken, MyProtein'de 50g var. İkisi de alınabilir marka, tercihi siz yapın. Ben şu an BigJoy Gainer kullanıyorum ve memnunum.

Hammadde olayı falan giriyor hocam işin içine.

Benim anlamadığım, kendi sitesinde 700 TL olan ürün, burada nasıl 450 TL'ye satılıyor ? Protein7 aracılığı varsa güvenilirdir fakat biraz garip geldi.

BigJoy'da porsiyon başına 77g karbonhidrat varken, MyProtein'de 50g var. İkisi de alınabilir marka, tercihi siz yapın. Ben şu an BigJoy Gainer kullanıyorum ve memnunum.
Servis konusu da önemli hocam, hemen bitmesin. MyProtein'de 50 servis yazılıken BigJoy'da da servis başı 100 gram yazıyor, yani o da 50 servis. Yağlı kilo almayayım ve etkisi iyi olsun benim için yeterlidir. Çok kararsızım şu an.

Servis konusu da önemli hocam, hemen bitmesin. MyProtein'de 50 servis yazılıken BigJoy'da da servis başı 100 gram yazıyor, yani o da 50 servis. Yağlı kilo almayayım ve etkisi iyi olsun benim için yeterlidir. Çok kararsızım şu an.
Eğer günlük karbonhidrat açığınızı karşılayamıyorsanız, 2 servis kullanmalısınız. 100+100g yani. Bu da 25 güne tekabül ediyor.

Gainerlar yağ aldırmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı