Gainward RTX 3060 8800 TL!

Bu fiyatlara 3060 TI görebileceğimiz günleri bekliyorum. :)
Temmuza kadar düşüş devam eder. Temmuzdan sonra Black Friday indirimlerine kadar sabit kalır piyasa. Black Friday sonrası her şeyin fiyatı uçar.

@feneresevdalı Değil temmuz ayı, yarına bile garanti veremeyiz. Düşüş trendi bir süredir devam ediyor ama hiçbir şey güven vermiyor. Yarın bir vergi gelir, kur dalgalanır, ekran kartı talebi artar o zaman yine hemen eski haline döneriz. Benimkisi sadece bir umut zaten.

@feneresevdalı değil temmuz ayı, yarına bile garanti veremeyiz. Düşüş trendi bir süredir devam ediyor ama hiçbir şey güven vermiyor. Yarın bir vergi gelir, kur dalgalanır, ekran kartı talebi artar o zaman yine hemen eski haline döneriz.

Bu ülkede bir şey düşüyorsa yapışacaksın yoksa bir anda fiyat 8K civarında iken stoklar bittiği gibi 10k civarlarına çıkabilir çok tehlikeli ihtiyaç varsa alacaksın ben indirimlerin bir süre daha dolar sabit kalırsa olacağını düşünüyorum fakat dolar 1 lira bile artsa etkisi sağlam oluyor.

Bu ülkede bir şey düşüyorsa yapışacaksın yoksa bir anda fiyat 8K civarında iken stoklar bittiği gibi 10k civarlarına çıkabilir çok tehlikeli ihtiyaç varsa alacaksın ben indirimlerin bir süre daha dolar sabit kalırsa olacağını düşünüyorum fakat dolar 1 lira bile artsa etkisi sağlam oluyor.
@Rustin Cohle Kesinlikle. Ben zaten herkese aynı tavsiyeyi veriyorum yıllardır. Paran varsa alacaksın bu ülkede. Benim araç değiştirme planım olduğu için erteliyorum ve nazlanıyorum sadece. Yoksa şimdiye bu fiyatlara en azından bir 6700XT patlatırdım. :D
@feneresevdalı düşeceğinin garantisi yok. Geçen yılda düşecek diye ümit edenler vardı, zirve gördü. Şimdi görecek demiyorum fakat kesinlikle düşecek gibi konuşmak mantıklı değil, hele ki bu ülkede hiç değil.
Sadece tahmin arkadaşlar. Sakin olun 😅

Geri
Yukarı