Galatasaray 1-2 Trabzonspor

Trexra

Picopat
Katılım
30 Ekim 2021
Mesajlar
550
Çözümler
1
Galatasaray bu maç çok kötü oynadı ilk yarı fena değildi ama ikinci yarı çok kötüydü. Kerem orta sahadan şut çekiyor taylan rakibe pas veriyor daha nasıl hata yapılabilirki.
 

BayGörkem

Decipat
Katılım
28 Mart 2021
Mesajlar
1.617
Çözümler
2
Yer
İstanbul
Ulan koskoca sezon 7 galibiyet nedir? Sen olympique Marsilya'yı 4-2 almış takımsın süper ligde nasıl şampiyon olamıyorsun. 1.lig'e düşerse cidden yazık olur takıma.
 

Deniz Eymen Yaz

Centipat
Katılım
18 Haziran 2021
Mesajlar
1.184
Çözümler
1
Rize'ye kümeye dedikten sonra kendim küme düştüm.
1642962802663.png
 
KS
KS
halfhead

halfhead

Hectopat
Katılım
8 Ocak 2017
Mesajlar
510
Çözümler
4
Gs farkı kaçırdı.
Gs kadar Trabzonspor'da kaçırdı ikinci yarı. Maç daha bol gollü geçebilirdi.

Bugünkü derbide en iyi oynayan taraf Trabzonspor'du. Çünkü Galatasaray bitmiş. Sezon sonu GS küme düşecek.
İki tarafında iyi olduğu bölümler vardı ama ilk yarı GS, ikinci yarı TS diyebiliriz. Bitiricilik anlamında hem beceriksiz hem de şanssız TS vardı ama Uğurcan'da oyunda tuttu diyebiliriz.

Bu sene şampiyon Trabzonspor olur.
Trabzonspor şampiyondur.

İnşAllah. 🥺
 

Deniz Eymen Yaz

Centipat
Katılım
18 Haziran 2021
Mesajlar
1.184
Çözümler
1
GS kadar Trabzonspor'da kaçırdı ikinci yarı. Maç daha bol gollü geçebilirdi.

İki tarafında iyi olduğu bölümler vardı ama ilk yarı GS, ikinci yarı TS diyebiliriz. Bitiricilik anlamında hem beceriksiz hem de şanssız TS vardı ama uğurcan'da oyunda tuttu diyebiliriz.

Maçı izledim ve GS'nin daha iyi oynadığını söyleyebilirim. TS ikinci yarı mükemmel oynadı falan yok ilk yarı GS'nin elindeydi ikinci yarı ise biraz daha dengeli geçti Galatasaray'ın kaçırdığı golleri var Babel'in kaçırdığı golleri falan var. Trabzonspor'un öyle bu da kaçar mı denilcek bir pozisyonu yoktu. Bence Galatasaray galibiyeti Trabzonspor'a altın tepsiyle verdi, bireysel hatalar falan buna etki etti. Galatasaray zaten son dakikalarda gol yemekte meşhur bir takım. Tabii maçın NEF Stadyumu'nda olmasınında etkisi vardı bu oyunda. Benim düşüncem Galatasaray maçı Trabzonspor'a kendisi verdiği yönünde.
 

Trexra

Picopat
Katılım
30 Ekim 2021
Mesajlar
550
Çözümler
1
Maçı izledim ve GS'nin daha iyi oynadığını söyleyebilirim. TS ikinci yarı mükemmel oynadı falan yok ilk yarı GS'nin elindeydi ikinci yarı ise biraz daha dengeli geçti Galatasaray'ın kaçırdığı golleri var Babel'in kaçırdığı golleri falan var. Trabzonspor'un öyle bu da kaçar mı denilcek bir pozisyonu yoktu. Bence Galatasaray galibiyeti Trabzonspor'a altın tepsiyle verdi, bireysel hatalar falan buna etki etti. Galatasaray zaten son dakikalarda gol yemekte meşhur bir takım. Tabii maçın nef stadyumu'nda olmasınında etkisi vardı bu oyunda. Benim düşüncem Galatasaray maçı Trabzonspor'a kendisi verdiği yönünde.

Taylanın o pası olmasa belki berabereydi.
 
Yukarı