Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor

Kaan Ayhan yerine Emin Bayram ve altyapıdaki gençler daha mantıklı olurdu gibi. Bugün şaşırttı beni Kaan Ayhan.
Ben hem aşırı şaşırdım, hem de aşırı beğendim Kaan'ı. Çünkü dakka 90'da girip, hava şartları berbat olan bir sahada gayet başarılı paslar ve müdahaleler yaptı. Kendinden emin ve özgüvenliydi. Böyle devam ederse Nelson'un yeri teslim edilebilir. Çünkü adam en azından pas yapmayı biliyor. Nelson'da pasın "P"si yok. Aşırı vasat o konuda.

Ben hem aşırı şaşırdım, hem de aşırı beğendim Kaan'ı. Çünkü dakka 90'da girip, hava şartları berbat olan bir sahada gayet başarılı paslar ve müdahaleler yaptı. Kendinden emin ve özgüvenliydi. Böyle devam ederse Nelson'un yeri teslim edilebilir. Çünkü adam en azından pas yapmayı biliyor. Nelson'da pasın "P"si yok. Aşırı vasat o konuda.
Nelsson oyun kurma anlamında biraz kötü hocam. Orta sahaya kadar açılıyor , Sonra da kötü paslar yapıyor.

Böyle devam ederse Nelson'un yeri teslim edilebilir.
Nelson'un yeri Kaan ile dolmaz, pasör olmak defancısın birinci görevi değil. Kaan ile yerini doldurmaya çalışırsa sıkıntı yaşar.

Oha La Gazzetta Dello Sport gazetesine göre Zaniola GS'de 15 milyon Eurro ve 4.5 yıllık antlaşmaymış. Zaniolo'da 4 milyon Euro maaş alacakmış.

Son düzenleme:
Atmosfer çok güzeldi. Hava ise buz gibiydi ama daha maçın hemen başında geri düşmemize rağmen taraftarlar olarak desteğimizi hiç çekmedik. İnşallah sezonun devamını namağlup bir şekilde şampiyon tamamlarız. Ben takımıma güveniyorum. Tek üzüldüğüm konu ise bu kadroyla sadece ligde mücadele ediyor oluşumuz.

Nelson'un yeri Kaan ile dolmaz, pasör olmak defancısın birinci görevi değil. Kaan ile yerini doldurmaya çalışırsa sıkıntı yaşar.

Oha La Gazzetta Dello Sport gazetesine göre Zaniola GS'de 15 milyon Eurro ve 4.5 yıllık antlaşmaymış. Zaniolo'da 4 milyon Euro maaş alacakmış.
Yani demek istediğim müdahaleleri Nelson gibi olursa, ki bugün gayet iyiydi o konuda pasör olması da ekstra katar takıma. Çünkü defanstan çıkmak aşırı zor oluyor Nelson ile. Abdulkerim o yükü alıyor arada.

Zaniola için 4 milyon maaş takım içinde sorun çıkartabilir. Icardi bile PSG maaş yükünü üstlendiği için 750 bin alıyor şimdilik. Icardi'yi transfer edersek Zaniola'ya verilen maaş kadar öneri yapacaklardır. O zaman da bu çocukla benim aynı maaşı almam doğru değil der. Ve haklı olur. Dengeyi güzel oturtmak lazım bu bakımdan. Zaniola beni çok düşündürüyor. Daha bütçeli takım oyununa önem veren futbolculara yönelmek daha mantıklı olabilir. Zaniola bencil bir oyuncu. Çalım aşkı yüzünden çok top kaybediyor. Kerem, Barış derken yeni bir fıtık ile karşılaşmak hoş olmaz :) Ama kalitesi de ayrı tabii.

Nelsson oyun kurma anlamında biraz kötü hocam. Orta sahaya kadar açılıyor , Sonra da kötü paslar yapıyor.
Hem de aşırı kötü. Biraz az kalır. En basit pasları bile tedirginlikle veriyor. Banko, risksiz paslar atmaya çalışıyor ama bize yararı olmuyor. Geneli kaleciye dönmekle geçiyor.

Di Fabrizio 22 milyon Euro GS teklif etmiş diyor bonuslarla beraber, mantıksız buluyorum. Icardi'ye harcanmalı para.

La Gazette Della Sport, Zaniolo özel uçakla yarın İstanbul'da olacak yazmış.
Icardi bence kesin olarak alındı zaten. O yüzden gündeme gelmiyor. Hatta çok uygun şekilde bitirildiği konuşuluyor. Ne kadar doğru bilemem. Ama öncelik Icardi olması gerekirken Zaniola ile uğraşmazlar diye düşünüyorum. Sırf bu yüzden Icardi'nin bittiğine eminim. 22 milyonu Zaniola verip, Icardi'yi almazlarsa yönetimi Arjantin'e gömerler :) Bunun bilincindedirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı