Çözüldü Galatasaray Altay maçına nasıl gidilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enesleise

Hectopat
Yer
Erzincan Refahiye <3
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi ben 1.doz aşımı oldum şimdi 2.doz aşı olma hakkım var ve Passolig de uzattım elim de bilet var fakat şimdi aşımı olursam yarın girebilir miyim?

Çözüm
2. doz aşı tamamlandıktan 14 gün sonra stada girişiniz serbest.
Tek bildiğim 2 doz aşı şartı varsa siz 2 doz aşı yaptırmışsanız giriş için engel durumu olmaz diye biliyorum. Fenerbahçe burada anlatmış maç izleme şartlarını.
Bu eski kurallar. Sonradan değişti;

"T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş ve bir doz aşı yaptırmış kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler."
14 gün beklemeli miyim?

Tek bildiğim 2 doz aşı şartı varsa siz 2 doz aşı yaptırmışsanız giriş için engel durumu olmaz diye biliyorum. Fenerbahçe burada anlatmış maç izleme şartlarını.

"T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş ve bir doz aşı yaptırmış kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler."

Çözüm

"T.C. Sağlık bakanlığı'nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz COVID 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; COVID-19 geçirmiş ve bir doz aşı yaptırmış kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler."

Ben 2 doz aşılı olduktan sonra her türlü giriş serbest diye biliyordum.

Ben 2 doz aşılı olduktan sonra her türlü giriş serbest diye biliyordum.
Kurallar bahsettiğiniz kuraldan kısa bir süre sonra değişti. %100 kapasite ile birlikte de 180 gün sınırı getirildi. 180 gün dolmasıyla birlikte 3. doz olmanız gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı