Galatasaray-Fenerbahçe Derbisi (3-0)

2. Gol kesinlikle İrfan Can'ın hatası değil. Adamın yapacağı ne var İcardi'yi mi tutsun. O mesafeden o hızla o köşeye şutu tutamaz çoğu kaleci.

Tıpkı Zaniolo'nun ilk golünde olduğu gibi doğru düzgün bir reaksiyon gösteremiyor, evet burada topu kurtarma şansı yok ama yeltenmiyor bile. O kadar laf ettiğmiz Altay'ın bile bunlara benzer şutları tuttuğunu hatırlıyorum.

Bu maçta VAR hakemleri resmen ayakta uyudu. İncelenmesi gereken az 3-4 pozisyon es geçildi.

VAR'ın dışında Abdülkadir Bitingen'in de oyunun akışına etki eden hataları vardı. En basitinden avantajları doğru düzgün vermedi. Fenerbahçe tam atağa kalkacakken faulü çalmıştı.

Bu adamı artık parası da kurtaramayacak Vitor hocama yapılan haksızlıklar bir yana Jesusa dökülen milyonlar ve gelen başarısızlık... Bilmiyorum umarım Güzel günler görürüz ama bazen fantastik düşüncelere dalıyorum ben ölünce Fenerin şampiyon olacağı falan neyse ya önümüze bakacağız artık
Bence hemen karamsarlığa kapılma çünkü şahsen Jesus'un kötü bir hoca olduğunu düşünmüyorum. Eğer seneye düzgün bir kadro verilirse şampiyonluk gelebilir.

Son düzenleme:
Tıpkı Zaniolo'nun ilk golünde olduğu gibi doğru düzgün bir reaksiyon gösteremiyor, evet burada topu kurtarma şansı yok ama yeltenmiyor bile. O kadar laf ettiğmiz Altay'ın bile bunlara benzer şutları tuttuğunu hatırlıyorum.

VAR'ın dışında Abdülkadir Bitingen'in de oyunun akışına etki eden hataları vardı. En basitinden avantajları doğru düzgün vermedi. Fenerbahçe tam atağa kalkacakken faulü çalmıştı.

Bence hemen karamsarlığa kapılma çünkü şahsen Jesus'un kötü bir hoca olduğunu düşünmüyorum. Eğer seneye düzgün bir kadro verilirse şampiyonluk gelebilir.
İstediği kadroyu kurması için daha ne kadar harcamalıyız?

Yeni konular

Geri
Yukarı