Galatasaray vs. st johnstone

Eness31

Picopat
Katılım
20 Nisan 2021
Mesajlar
481
Çözümler
2
Bir kere daha böyle konu açtımıştım. Psv maçın da ve alırız demiştim bu sefer yeneceğimize eminim ve tahmin skorum 4-0. Peki sizin?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Rivadex

Hectopat
Katılım
9 Aralık 2020
Mesajlar
7.489
Makaleler
3
Çözümler
33
Yer
...
Her ne kadar Galatasaraylı olmasam da Galatasaray'ın kazanmasını istiyorum. Rakip çok da iyi/dişli değil, kazanacaklarına inanıyorum. Skor tahminim ise 3-1.
 

Kazuma Kiryu

Kilopat
Katılım
12 Eylül 2016
Mesajlar
4.966
Çözümler
22
Yer
Kamurocho
St. Johnstone asla hafife alınmaması gereken takımlardan. Oyun sistemleri gereği GS'a çok ters gelebilir. Fakat maça tam konsantre olmuş bir Galatasaray'ın 2-0, 3-0 gibi net skorlarla galip geleceğini düşünüyorum.
 

Asdasgudas

Centipat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
4.913
Makaleler
5
Çözümler
14
Yer
Muğla
Genel olarak İskoç takımları, kendilerinden daha kuvvetli takımlara karşı kendi yarı alanlarında topu tutarak arkaya koşu yapacak şekilde dizayn ediyorlar. Fizik olarak çok kuvvetli stoperleri ile kornerlerde kolay kolay kafa vurdurtmazlar. Hücumda ise duran toplarda bir hayli etkili olurlar. Kenar oyunlarında bol pas yaparak boş alan kollarlar. Omuz hizasından yapılacak ortalarda kanatlar içeriye hızlı kat ederler. Bu şekilde goller bulurlar. Benim bu maçta tahminim en fazla 3 gol olacağı yönünde. Kontra ataklarda güçlü bir takım olan St. Johnstone takımı ikinci yarıda gol bulacaktır. Dinamizmleri bir hayli yüksek. Galatasaray kondisyon anlamında eksik olduğu için etkili bir ilk yarıyla gol bulması gerek. Yoksa rakip turu kolay geçer. Bir Fenerbahçeli olarak başarılar Galatasaray.
 

Yeni konular

Yukarı