Galatasaray'a her 10 dakikada 1 gol

Halit70

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Telefona her baktığımda 1 gol yiyoruz. Totem yapsam olur mu acaba? Telefonu alır gibi yapsam almasam top direkten döner mi? Süzgeç olduk.

Bu sene Galatasaray'dan bir şey beklememek lazım bence. Umudum Sivas.
chivas-kongresi_1942313.png

Üzülürüm de bir tek o Muslera'ya üzülürüm valla. Adam cidden çok çabalıyor ama nafile. Hele o egoların efendisi Fatih Terim'e hiç üzülmüyorum kimse kusura bakmasın. Gönlüm Galatasaray yensin isterdi ama Fatih Terim gibi bir egoyu haketmiyor bu takım.

@reptile Sanırım İstanbul takımları diyecektiniz. Ne zaman Anadolu takımları iyi gitmeye başlayınca TFF ve PDK devreye giriyor. Ya transfer sınırını artırır ya da başka hileler yaptırıp senaryo çizdirir. Doğru yolda giden Anadolu takımları ceza yer, yanlış giden İstanbul takımları ceza yemez. Sonra gel ülke puanı artmasını bekleyelim.

Koskoca Galatasaray takımı Fatih Terimin elinde oyuncak oldu ya ben bir şey demiyorum. Koskoca ömürlük kulüp neden sadece bu adama bu kadar taviz veriyor anlayamıyorum. Galatasaray'ın daha teknik bir direktörü getirecek gücü varken sorun bence oyuncular değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı