Galatasaray'ın 4 gol yemesi

Hocam, dediğim gibi oyuncu grubunu bilmiyor apar topar getirildi bu adam. Zaten ilk birlikte antremanı 2 gün önce mi ne yaptılar. Zaten oyuncuları az çok tanısaydı o dakikalarda Aytaç'ı almazdı oyuna.
Ayrıca transfer şart bana kalırsa, Taylan-Berkan ikilisi ilk haftalar güven veriyordu ama sonradan çok yetersiz ve kalitesiz olduğu ortaya çıktı.
Aynı şey Alpaslan içinde geçerli, pozisyon alması sıkıntılı pozisyonu alsa bile dengesiz giriyor.
Biraz zaman verilmeli bakalım kendi oyun planını Galatasaray'a aşılayabilecek mi...
Torrent gelirken 8 maç boyunca takımı izlediği yazılıp çiziliyordu. Kendisi de bu haberleri maç sonunda yaptığı açıklamalarla doğruladı. Kısacası takımı tanımıyor, oyuncu grubunu bilmiyor diye bir bahane olamaz. 8 maç takımı izleyen adam kalede İsmail'i oynatmaz, 2-1 öndeyken Aytaç'ı stoperlerin ortasına koymaz. Bildiğin kendi bacağına sıkmaktır bu, puana şiddetle ihtiyaç varken takımın önünü kesmektir.

Zaman verilmesine de katılmıyorum. Takım tepetaklak olmuş kümeye gidiyor, bilmem farkında mısınız? Gerçi kime, ne anlatıyorum ben?

Torrent gelirken 8 maç boyunca takımı izlediği yazılıp çiziliyordu. Kendisi de bu haberleri maç sonunda yaptığı açıklamalarla doğruladı. Kısacası takımı tanımıyor, oyuncu grubunu bilmiyor diye bir bahane olamaz. 8 maç takımı izleyen adam kalede İsmail'i oynatmaz, 2-1 öndeyken Aytaç'ı stoperlerin ortasına koymaz. Bildiğin kendi bacağına sıkmaktır bu, puana şiddetle ihtiyaç varken takımın önünü kesmektir.

Zaman verilmesine de katılmıyorum. Takım tepetaklak olmuş kümeye gidiyor, bilmem farkında mısınız? Gerçi kime, ne anlatıyorum ben?
O zaman Fatih Terim niye kalede İsmail'i oynatıyordu? Ve o da son maçlarda Aytaç hamlesini kullanıyordu.
Tamam o zaman kapatsınlar takımı, nasıl olsa Fatih Terim'den başka hiç bir insan yönetemez bu takımı.

Hocam GS'yi bu duruma Torrent mi düşürdü sadece 1 maç ile?
1642364956299.png

Sıkıntının yeni teknik direktör olduğunu düşünmüyorum. Aksine ilk dakikalarda oynanan futbol 3 günlük sistemin meyvesi idi. Sizin probleminiz şuan sadece oyuncuların kondisyonu ve 1-2 eksik bölge. Takımda Musleranın alternatifi yok. Bekler yeterli değil. Mevcut oyuncular kaliteli ancak kondisyon olarak bitikler. Mostafa Mohammed örneği verebilirim size bu konuda. Adam ilk geldiğinde adam yiyordu. Makina gibi gol atıyordu. Birden kondisyonu çöktü. Sistemsizlikte boğuldu. Torrent başarır mı bilemem. Ama yeni bir hoca en az 3-4 hafta şansı hak eder. Şu kondisyonlar bir toparlasın o zaman görelim ne oluyor ne bitiyor :)

40 farklı teknik adamı 5-6 senede görmüş bir taraftar olarak şahıslara bağlanmayın derim :)

Galatasaray'ın problemi teknik direktör değil yönetimdir. Büyük takım " ileride değerlenir " diye tüm kadroyu gelecek vadedenler ve takımdan gönderilemeyenlerden kuramaz. Bu takım hiçbir yarışta başarılı olamaz. Gelecekte başarılı olacağız bahanesine sığınıp taraftardan anlayış göstermesini bekleyemezsin Galatasaray'da.

Galatasaray'ın problemi teknik direktör değil yönetimdir. Büyük takım " ileride değerlenir " diye tüm kadroyu gelecek vadedenler ve takımdan gönderilemeyenlerden kuramaz. Bu takım hiçbir yarışta başarılı olamaz. Gelecekte başarılı olacağız bahanesine sığınıp taraftardan anlayış göstermesini bekleyemezsin Galatasaray'da.
Hocam bu kadro planını kim kurdu? Tudorun kadrosunun üstüne 2 sene şampiyon olup sonra aldırdığı hiç bir topçudan verim alamayan hoca değil mi? Fatih hoca iyi hocaydı saygım sonsuz. Ama kişisel egoları çok topçuyu yedi son dönemlerde. Seri, Nzonzi, Lemina, Morutan, Mohammed, Cicaldau bunların hangisi bir takımı taşıyamayacak topçulardı geldiğinde? Şahsen şu topçuları işi bilen bir teknik adam ile Fenerbahçede izlemek isterdim ben. Siz bana güvenin teknik direktör değişikliği hatalı değildi. Doğru teknik adam geldi mi orası tartışılır zamanla. Ama mevcut problemlerinizden birisi idi ve çözülmesi gerekiyordu.

Hocam bu kadro planını kim kurdu? Tudorun kadrosunun üstüne 2 sene şampiyon olup sonra aldırdığı hiç bir topçudan verim alamayan hoca değil mi? Fatih hoca iyi hocaydı saygım sonsuz. Ama kişisel egoları çok topçuyu yedi son dönemlerde. Seri, Nzonzi, Lemina, Morutan, Mohammed, Cicaldau bunların hangisi bir takımı taşıyamayacak topçulardı geldiğinde? Şahsen şu topçuları işi bilen bir teknik adam ile Fenerbahçede izlemek isterdim ben. Siz bana güvenin teknik direktör değişikliği hatalı değildi. Doğru teknik adam geldi mi orası tartışılır zamanla. Ama mevcut problemlerinizden birisi idi ve çözüldü.
Anlamazlar maalesef.

Geri
Yukarı