Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakipleri Belli Oldu

Bir Galatasaray taraftarı olarak bu gruptan çıkabileceğimizi düşünmüyorum. Bu oyunla üçüncü bile olamazsak şaşırmam.
Takım olarak hazır olmadığımızı düşünüyorum. Bazı oyuncular isteksiz ya da hazır değil. Bugün oynayacağımız Kayseri maçı her şeyi belirler diye düşünüyorum.

Bir Galatasaray taraftarı olarak bu gruptan çıkabileceğimizi düşünmüyorum. Bu oyunla üçüncü bile olamazsak şaşırmam.
Daha sezonun ilk iki maçı oynandı, takım elbette hazır olmayacak. Kaç tane transfer geldi takıma, bunların iki maçta birbirine alışmasını mı bekliyordunuz? Eğer Falcao düzeyinde bir golcümüz gelirse takımın performansı yükselişe geçecek zaten kale, stoper ikilisi, 6 ve 8 numara ve sağ açık mevkilerinde herhangi bir sıkıntımız yok. Geçen seneki Porto deplasmanına iyi bakın, sağlam bir golcümüz olsaydı o pozisyonları değerlendirmez miydi?

Screenshot_20190829_201343_com.android.chrome.jpg

Fenerbahçe'ye de hayırlı olsun.
Pardon bu eski imiş.

Son düzenleme:
Daha sezonun ilk iki maçı oynandı, takım elbette hazır olmayacak. Kaç tane transfer geldi takıma, bunların iki maçta birbirine alışmasını mı bekliyordunuz? Eğer Falcao düzeyinde bir golcümüz gelirse takımın performansı yükselişe geçecek zaten kale, stoper ikilisi, 6 ve 8 numara ve sağ açık mevkilerinde herhangi bir sıkıntımız yok. Geçen seneki Porto deplasmanına iyi bakın, sağlam bir golcümüz olsaydı o pozisyonları değerlendirmez miydi?

Şöyle olsaydı bu olurdu, böyle olsaydı şu olurdu. Geçelim bu varsayımları.
"Daha sezonun ilk iki maçı oynandı, takım elbette hazır olmayacak" diye bir bahane de olamaz, olmamalı. Bütün takımlar için sezon yeni başladı zaten.

Bu takım geçen sene de şampiyonluğu hak edecek bir oyun oynamadı. Şansımıza önümüzdeki takım Başakşehir'di, sağolsunlar kupayı bize hediye ettiler.

Mesele yeni gelen oyuncuların alışması değil, takım temposuz top oynuyor. Biz sağdan sola üç pas yapana kadar rakip savunma yerleşiyor.

Savunmadan top çıkarırken 30 kere yan pas yaptıktan sonra Muslera uzun pas atıyor. Hücumda da organize bir oyun yok, bireysel yeteneklere bağlıyız. Mariano'nun isabetsiz ortalarından da gına geldi zaten.

Bu oyun tarzı düzelmez ise bu sene şampiyonluk hayal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı