Galatasaray'ın Yeni Transferleri

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet renktaşlarım transferleri takip ediyor musunuz? Fikilerinizi alalım. Ben kızıyordum yönetime ama ardı ardına bombalar patlayınca çok sevindim. Fatih TErim'den daha sevinçliyim o derece yani. Dany güzel bir transfer oldu. Burak, Umut, tam aradığımız oyuncular iş bitiren araya koşu yapan sprinterler. Solda Amrabat, sağda Hamit, ortada inşallah Melo'yu ve takımın göz bebeği Selçuk çok güzel bir orta saha oluşturuyorlar. 6 tane forvet oldu ama o garip. Burak, Elmander,Necati, Umut, Baros, Sercan... Yabancı sayımızda coştu. Hele bir de daha Ünal Aysal'ın bahsettiği Brezilyalı ''çilek'' kod adlı yıldız var. Takım çok güzel oldu gibi. Teknik ekibimizde güzel. Ağustosu iple çekiyoruz. Süper Kupa için oynayacağımız Fenerbahçe maçı güzel olacak gibi... :)

Konuyu dirilyiorum yeni transferlerin şerefine.
Benimde fanatikleseşim geldi ne diyeyim. Süper transferler var. Hele Drogba. Bir gün gelecek deseler bastonla gelsin gene kabülümdür derim.

Ölüsü bile yeter. Türkiye'de Drogba gibi bir forveti durduracak stoper yok. Açıklandı bu arada resmi siteden hayırlı olsun. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
6cVlGki.jpg

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı