Galax GTX 1660 Super oyunlarda 77 derece

Kalipsogen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 10 aydır kullandığım bir sistem var. RDR2 oynarken 1.5 saat içerisinde 76-77 derece arasında gidip gelmeye başladı ekran kartım. Fan devri 2550 RPM civarı bir şeydi. Yüzde 77 kapasitede dönüyordu fanlarım. Sıcaklık değerleri yüksek mi? Sorun çıkartır mı?

Merhaba arkadaşlar. 10 aydır kullandığım bir sistem var. RDR2 oynarken 1.5 saat içerisinde 76-77 derece arasında gidip gelmeye başladı ekran kartım. Fan devri 2550 RPM civarı bir şeydi. Yüzde 77 kapasitede dönüyordu fanlarım. Sıcaklık değerleri yüksek mi? Sorun çıkartır mı?
Sıcaklıkta sorun yok. Biraz daha düşürürsen daha sağlıklı olur.

Çok yüksek değil ama normal de değil. Sınırda diyebiliriz.

İstersen fanların daha hızlı dönmesini ayarlayabilirsin. Bu seferde sesi rahatsız edebilir. Sıcaklıklar daha düşük olsa tabii ki sevindirici olur. Kasa hava akışınızla alakalı da olabilir. Bunlara göz atın yoksa çok da büyük bir problem yok şu anlık.

Geri
Yukarı