Galax GTX980 ön siparişte

samsunlu

Kilopat
Yer
BİLECİK/MERKEZ
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği
Arkadaşlar yeni bir firma olan Galax GTX 980 HOF modeli ön siparişte iken SOC modeli stoklarda.

İşte HOF modeli:
GALAX GTX 980 HOF 4GB ekran kartı - inventus

GALAX-GTX-900-HOF-3.jpg

GALAX-GTX-980-HOF-3.jpg

galax_geforce_gtx_980_hof_beijing.jpg

Sırada SOC modeli var:
GALAX GTX980 SOC ekran kartı - inventus

Galax-GeForce-GTX-980-SOC-4GB-02.jpg

b3108.jpg

img_0457 (2).jpg

img_0462png.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ürünler. Birisi normal tasarım diğeri ise özel olan beyaz bir kart. Yani biraz geç gelmesi normal. Birde güzel kartlar olmasına rağmen garanti durumu nedir.

GALAX markasının GTX970'de muhteşem ucuzluğa gitmesi ve ardından gelen GTX980 serisinin yaklaşık 900TL pahalı olması pek doğru değil.

Bu galax 980 hof modeli vs evga 980 classfield modeli kıyaslanacak olsa hangisi daha iyidir. Performans bakımından.

Galax yeni bir firma mı? 10 yılı aşkın bu işin içindeler en son KFA2 firması ile birleştiler. Şunları belirtiyim HOF modellerinde seçkin GPU'lar kullanılıyor yani silikon kalitesi iyi olan. Faz sayısı fazla, PCB'sı kalın ve OC potansiyelleri ile biliniyor HOF modeli yanı alırsan üzmez seni. Classfield modeli hakkında pek bilgim yok.

Bu arada @Murat Aşan konuyu hortlamışsın tebrik ederim bende konunun yeni açıldığını sanıp cevap yazdım.

@Because Im Batman herkes sürekli yeni konu açarsa takip etmek zorlaşır , birazcık da açık konuları okumak lazım.

Galax hakkındaki ön bilgiyi biliyorum, sadece elimle görüp dokunmadığım için performansları nasıl diğer markaya göre onu öğrenmek istedim. Ayrıca bu ay içerisinde HOF alacağım yada ROG Matrix

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı