Galax sonar 01 Gaming 7.1 kulaklık 181 TL

SP-XeoN

Hectopat
Katılım
26 Şubat 2017
Mesajlar
167
Galax Sonar 01 Gaming Headset USB 7.1 Kanal RGB Oyuncu Kulaklığı (GLX-HGS015USRGR0-GXLG) | Teknobiyotik

Ürünü şahsen kullanıyorum üründen gayet memnunum tam bir fiyat-performans ürünü.

Galax markası: Kendileri NVIDIA ekran kartı partneridir 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ürettiği ürünler: Anakart, ekran kartı, oyuncu koltuğu, bilgisayar ekipmanları.

Bu ürüne dönecek olursak, ürün sanal 7.1 desteği sunuyor ve bunu her rekabetçi oyunda duyuyorum. Ayak sesi nereden geliyor mermi nereden geliyor hemen anlayabiliyorum ses kalitesi ise oldukça iyi diyebilirim mikrofonu ise gayet net herhangi bir dip ses sorunu yaşamadım ve sesim karşımda olan kişiye oldukça net gidiyor. Üst yastığı rahat fakat uyarıyorum yan yastıklar yazın terletebilir. Bunun dışında kaliteli plastik aksamları var güven veriyor ışıklandırması ise gayet hoş. Şu an döviz kuru 1 dolar = 13.51 TL bu kura rağmen oldukça iyi bir fiyatta alınmasını kesinlikle tavsiye ederim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

TheAny

Hectopat
Katılım
18 Aralık 2018
Mesajlar
2.706
Makaleler
6
Çözümler
35
USB port ses kalitesinde ne tür bir değişiklik yaratıyor?
Kullanılan port kalitesine bağlı olarak USB ile 3.5 mm arasında 7.1 haricinde ses farkı olmaz. Kaliteli bir 3.5 ile USB'de aldığınız tüm ses kalitesini alırsınız ancak sesin kanallarını 3.5 mmlik bir çıkıştan ses kartı olmadan ayıramayacağı için ses 7.1 olmayacaktır. Bu durumda USB portlar devreye giriyor.
 
Yukarı