Galax Stealth 03 alınır mı?

Fenerbahçelii

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Çok fazla bütçem yok normalde 450 TL bütçem vardı fakat Redragon K568r stokta yok. Ucuz olan olanlarda 520 TL falan ben de bu klavyeyi almayı düşündüm. Yay sesi çok olmazsa bu klavye alınır mı? Yay sesi fazla mı yoksa yok mu? Forumlarda baktığım kadarıyla çok ama çok az var diyorlar, anlamıyorsun bile diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? 450 TL'ye kadar bütçem var red Switch istiyordum fakat 450 TL'ye yok ben de bunu alacağım. Alınır mı?

Alınır. En ucuz burada:

İyi midir pek bilmiyorum fakat red Switch'li bu var.
Kötü.

Son düzenleme:
İyi midir pek bilmiyorum fakat red switchli bu var.
Arkadaşımın Gamepower Klavyesi vardı 1 aya w ve a tuşları bozuldu gamepower alınmaz

Çok fazla bütçem yok normalde 450 TL bütçem vardı fakat Redragon K568r stokta yok. Ucuz olan olanlarda 520 TL falan ben de bu klavyeyi almayı düşündüm. Yay sesi çok olmazsa bu klavye alınır mı? Yay sesi fazla mı yoksa yok mu? Forumlarda baktığım kadarıyla çok ama çok az var diyorlar, anlamıyorsun bile diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? 450 TL'ye kadar bütçem var red Switch istiyordum fakat 450 TL'ye yok ben de bunu alacağım. Alınır mı?
Stokta mevcut.

Alınır. En ucuz burada:

Kötü.

6 ay aktif olarak Gamepower Calypso kullandım çok memnundum arkadaşım halen kullanıyor aktif olarak merak ettim neden kötü dediğinizi. Gamepower ürünlerinin aksine kronik bir sorunu mevcut değil. Bilek destekli, optik mekanik switchlere sahip ki bu iyi bir şey normal mekanik klavyelere göre gerçekten fark ediliyor. Outemu Gaote switchler kullanılıyor ki bu bütçede buda gayet okey bir özellik. 500 tl bütçede neden kötü bir seçenek?

6 ay aktif olarak Gamepower Calypso kullandım çok memnundum arkadaşım halen kullanıyor aktif olarak merak ettim neden kötü dediğinizi. Gamepower ürünlerinin aksine kronik bir sorunu mevcut değil. Bilek destekli, optik mekanik Switch'lere sahip ki bu iyi bir şey normal mekanik klavyelere göre gerçekten fark ediliyor. Outemu Gaote Switch'ler kullanılıyor ki bu bütçede bu da gayet okey bir özellik. 500 TL bütçede neden kötü bir seçenek?

Malzeme kalitesi, markanın desteği. Sorun yaşasanız arayıp ulaşabileceğiniz biri var mı?

Malzeme kalitesi, markanın desteği. Sorun yaşasanız arayıp ulaşabileceğiniz biri var mı?

Markanın desteği konusuna katılıyorum o konuda haklısınız. Bende zamanında araştırmıştım cidden öyle bir şey yok yani göremedim. Ben tamamen klavyeye bakıyorum o kısımları önemsemediğim için zamanında 350 TL gibi bir fiyata almıştım.

Alınır. En ucuz burada:

Kötü.

Dediğiniz gibi müşteri hizmetleri falan kötü olabilir bilmiyorum fakat ürün güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı