Çözüldü Galaxy A3 2016 arka planımı özelleştiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Benim telefonum Samsung Galaxy A3 2016. mesela ben Pinterest'ten bir fotoğraf beğeniyorum ve o fotoğrafı arka plan yapmak istiyorum. Fakat bir türlü başaramıyorum. Sadece Galaxy themes de olan duvar kağıtlarını indirip arka plan yapabiliyorum. Kendi beğendiğim fotoğrafları da arka plan yapmayı bir türlü beceremedim. Çözümü bilen birisi nasıl yapabileceğimi yazarsa sevinirim :)

Çözüm
Yöntem 1:
  • Telefonunuzun menüsüne gidin, ardından “Ayarlar”a gidin.
  • "Duvar Kağıdı" üzerine tıklayın.
  • Ardından, aralarında seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek göreceksiniz: "Ana ekran", "Kilit ekranı" ve "Ana ekran ve kilit ekranı".
  • Seçmek istediğiniz seçeneğe tıklayın. Bir pencere açılacak ve Galerinizden bir fotoğraf, varsayılan bir görüntü veya hareketli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz.
  • Kendi fotoğraflarınızdan birini seçmek istiyorsanız, “Galeri” ye tıklayın ve birini seçin.
Yöntem 2:
  • Ekrana basın ve birkaç saniye basılı tutun.
  • Bir pencere açılacaktır. “Duvar kağıdını ayarla”ya tıklayın.
  • Daha önce bahsedilen üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Birini seçin ve üzerine tıklayın. Standart resimler, galeri ve hareketli duvar kağıtları arasında tekrar seçim yapabilirsiniz.

Yöntem 3:
  • Akıllı telefonunuzun menüsüne gidin, ardından “Galeri”ye gidin.
  • Daha sonra tüm fotoğraflarınızı kamerada görebilirsiniz. Klasörlerden birine tıklayın.
  • Şimdi bir fotoğraf seçin, menüye tekrar tıklayın, ardından “Farklı ayarla”ya tıklayın.
  • Bazı seçenekler göreceksiniz. Bu sefer “Kişi fotoğrafı” ve “WhatsApp profil fotoğrafı” arasından da seçim yapabilirsiniz.
  • Seçeneklerden birini seçin. Fotoğrafınızın boyutuna bağlı olarak, resmi duvar kağıdı olarak ayarlamak için kırpmanız gerekebilir.
Hocam fotoğrafı galerinize atın ve fotoğrafa tıklayın sağ üste üç tane alt alta duran yuvarlak var orada en aşağının bir üstünde "duvar kağıdı olarak ayarla" var oradan yapabilirsiniz.

Aynı telefonu kullanıyorum.

Yöntem 1:
  • Telefonunuzun menüsüne gidin, ardından “Ayarlar”a gidin.
  • "Duvar Kağıdı" üzerine tıklayın.
  • Ardından, aralarında seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek göreceksiniz: "Ana ekran", "Kilit ekranı" ve "Ana ekran ve kilit ekranı".
  • Seçmek istediğiniz seçeneğe tıklayın. Bir pencere açılacak ve Galerinizden bir fotoğraf, varsayılan bir görüntü veya hareketli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz.
  • Kendi fotoğraflarınızdan birini seçmek istiyorsanız, “Galeri” ye tıklayın ve birini seçin.
Yöntem 2:
  • Ekrana basın ve birkaç saniye basılı tutun.
  • Bir pencere açılacaktır. “Duvar kağıdını ayarla”ya tıklayın.
  • Daha önce bahsedilen üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Birini seçin ve üzerine tıklayın. Standart resimler, galeri ve hareketli duvar kağıtları arasında tekrar seçim yapabilirsiniz.

Yöntem 3:
  • Akıllı telefonunuzun menüsüne gidin, ardından “Galeri”ye gidin.
  • Daha sonra tüm fotoğraflarınızı kamerada görebilirsiniz. Klasörlerden birine tıklayın.
  • Şimdi bir fotoğraf seçin, menüye tekrar tıklayın, ardından “Farklı ayarla”ya tıklayın.
  • Bazı seçenekler göreceksiniz. Bu sefer “Kişi fotoğrafı” ve “WhatsApp profil fotoğrafı” arasından da seçim yapabilirsiniz.
  • Seçeneklerden birini seçin. Fotoğrafınızın boyutuna bağlı olarak, resmi duvar kağıdı olarak ayarlamak için kırpmanız gerekebilir.

Çözüm
Hocam fotoğrafı galerinize atın ve fotoğrafa tıklayın sağ üste üç tane alt alta duran yuvarlak var orada en aşağının bir üstünde "duvar kağıdı olarak ayarla" var oradan apabilirsiniz.

Allah razı olsun Eywallah
Hocam fotoğrafı galerinize atın ve fotoğrafa tıklayın sağ üste üç tane alt alta duran yuvarlak var orada en aşağının bir üstünde "duvar kağıdı olarak ayarla" var oradan apabilirsiniz.

seni çözüm olarak nasıl işaretleyebilirim ?
@EfeKanagül
Hocam fotoğrafı galerinize atın ve fotoğrafa tıklayın sağ üste üç tane alt alta duran yuvarlak var orada en aşağının bir üstünde "duvar kağıdı olarak ayarla" var oradan yapabilirsiniz.

çözüzmledim seni çok sağol

Yeni konular

Geri
Yukarı