Galaxy A31 alınır mı?

Bütçe
3000
Oyun oynamayan, sosyal medyada, gezen video izleyen, birisiyim benim için uygun geldi fakat Huawei sevmiyorum hele Google'ı olmadığı için sinir krizi geçirtir bu benim Huawei hakkındaki görüşüm.

Zamanlarda genelde donma olmuyor telefonun işlendiğine bağlı genelde kendi işlemcisi exynous donat snapdragonda sıkıntı olmuyor.
M serisini tavsiye ederim.

Alınır, fakat ihtiyaca göre iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim, Samsung'lar donuyor. Babamın Samsung donuyor mesela. Huawei öneririm. Mate 20Lite, P40Lite vb.

Oyun oynamayan, sosyal medyada, gezen video izleyen, birisiyim benim için uygun geldi fakat Huawei sevmiyorum hele Google'ı olmadığı için sinir krizi geçirtir bu benim Huawei hakkındaki görüşüm.

Aslına P30'a kadar Google mevcut oluyor, ondan yazdım fakat yine de ben Galaxy a6ve Galaxy J8 modellerini kullandım ve sonra mi A2 Lite kullandım ve en çok mi modelinden memnun kaldım, şimdi Huawei yok ama, onu da deneyimlerımin en iyisi Huawei. Ben pişman oldum Galaxy j8'den mesela hem pahalı aldım hem kamerası kötü idi hem dondu. Her modeli kullanmadım. Bilemem ama ne olur nolmaz siz yine de xioami ve Huawei'ye veya başka markalara da bir göz atın, aynı şekilde A31 kullanan kişilere danışın çünkü pişman olmanızı istemem, iyi günler.

3000 TL.
Bu fiyata Poco X3 NFC var fakat çok duymadım bu telefonu güvenilir mi sonuçta Xiaomi'nin alt markası.

Poco bu fiyaata alabileceğiniz en iyi F/P ürünüdür. Redmi de Xiaomi'nin alt markası ama Poco modelleri daha başarılı oluyor, zaten alırsanız garantisini Xiaomi Türkiye kapsıyor. O yüzden kafanızda soru işareti olmasın, güvenerek alabilirsiniz. O özellikler 3500 TL bandı telefonlar dengi kaçırmayın, bu fiyata 2900 TL idi sanırım.

Geri
Yukarı