Galaxy A32 alınır mı?

Hocam gittiği kadar kullanacağım artık kullanıma bağlı olacağını düşünüyorum çok çok daha kötü telefonlari uzun yıllar kullanmışlığım var umarım fazla sıkıntı cıkmaz.

Hocam bebek gibi baksanız bile sonuç olarak bu cihazın yonga seti pek iyi değil.

Çok kötü cihazlar derken hangi cihazları kaç yıl?

Usta fikrin nedir? 2. el IP8 ile A32 arasında kararsız kaldım. Iphone'yi sempatim olduğu kullanımına ve her şeyine alışık olduğum için istiyorum çünkü şuanda da elimde Iphone var. A32'yi bataryası yüzünden tercih edebilirim çünkü şarjım uzun gitsin istiyorum sürekli müzik dinleyen birisi olduğum için. Kararsız kaldım.

Usta fikrin nedir? 2. el IP8 ile A32 arasında kararsız kaldım. IPhone'yi sempatim olduğu kullanımına ve her şeyine alışık olduğum için istiyorum çünkü şu anda da elimde iPhone var. A32'yi bataryası yüzünden tercih edebilirim çünkü şarjım uzun gitsin istiyorum sürekli müzik dinleyen birisi olduğum için. Kararsız kaldım.

Hocam bilmiyorum ben A32 aldım ekran batarya ve Dolby için daha mantıklı geldi ama sizin kararınız.

Telefon hakkında sorunuz varsa yanıtlayabilirim ben çok memnunum şu anlık A32'den.

Son düzenleme:
Çok oyuncu değilim telefonda. Sadece sosyal medya uygulamaları, Spotify ve 1-2 oyun oynarım. Sürekli müzik dinleyen biriyim, şarj durumu nasıl? Sabah %100 ile uyandığın zaman akşam kaç oluyor? 1 günü çıkartabiliyor mu?

Çok oyuncu değilim telefonda. Sadece sosyal medya uygulamaları, Spotify ve 1-2 oyun oynarım. Sürekli müzik dinleyen biriyim, şarj durumu nasıl? Sabah %100 ile uyandığın zaman akşam kaç oluyor? 1 günü çıkartabiliyor mu?

Hocam ilk yüzde yüz yaptığım zaman öğlendi öbür günün akşamına kadar gitti fazla kullanmadığım için sadece 2 3 saat sosyal medya 3 4 saat müzik dinlemiş halimle bitirdim şarjı bana göre yeterli fazla kullanmadığım için.

kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama xiaomi mi 10T aldım ben
kısaca özellikleri ;
128gb hafıza
8 gb ram (telefon baya seri çalışıyo bu sayede)
64 mp kamera (gayet memnunum ama gece pek iyi değil)
ekranı biraz büyük gelebilir lakin alışırısnız 1 hafta sonrasında
fiyatı 4500 5000 civarında ama kesinlikle değer diyebilirim
bataryası 5000mAh bu arada

Kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama Xiaomi Mi 10t aldım ben.
Kısaca özellikleri;
128 GB hafıza.
8 GB RAM (telefon bayağı seri çalışıyor bu sayede)
64 MP kamera (gayet memnunum ama gece pek iyi değil)
Ekranı biraz büyük gelebilir lakin alışırısnız 1 hafta sonrasında.
Fiyatı 4500 5000 civarında ama kesinlikle değer diyebilirim.
Bataryası 5000MAH bu arada.

S20 FE.

128 GB hafıza.
8 GB RAM.
12 MP kamera ama kamerada MP'in hiçbir önemi yok önemli olan lens kalitesi yani kamera olarak daha iyi S20 FE.
Çok daha iyi bir yazılım.
500 mAh daha az bir bataryası var ancak ekranı süper AMOLED olduğu için o açığı kapatıyor.
Ekranı süper AMOLED yani ekran olarak daha iyi.
120 Hz ekranı var biz 90 Hz ile 120 Hz arasındaki farkı görmekte zorlanırken 120 Hz ile 144 Hz arasındaki farkı görmek çok çok zor.
Kablosuz şarj özelliği var her ne kadar pek önemli olmasa da.
Su ve toza karşı koruması var mi 10T'nin aksine.
Ekran olarak ise daha küçük.

Bunu neden yazdım çünkü kötü bir tercih mi 10t ve değiştirme fırsatınız varsa bence değiştirin ve konu sahibi cihazı almasıyla beraber o bütçelere çıkması çok zor, çıkarsa S20 FE SD versiyonunu alsın zaten.

Hocam ilk yüzde yüz yaptığım zaman öğlendi öbür günün akşamına kadar gitti fazla kullanmadığım için sadece 2 3 saat sosyal medya 3 4 saat müzik dinlemiş halimle bitirdim şarjı bana göre yeterli fazla kullanmadığım için.
Yorumun için teşekkürler. Sanırım ben de A32'yi tercih edeceğim. Umarım bir sorun yaşamam. Peki telefonun bu kısmı sorun dediğin bölümlerini de benimle paylaşabilir misin?

Yorumun için teşekkürler. Sanırım ben de A32'yi tercih edeceğim. Umarım bir sorun yaşamam. Peki telefonun bu kısmı sorun dediğin bölümlerini de benimle paylaşabilir misin?

Kırılgan gibi duruyor 2 3 kez düşürdüm henüz bir şey olmadı ama sanki sert bir şekilde düşse arka kapağı çatlayacak gibi bir his var ama sanmıyorum bir şey olacağını bir de parmak izi okuyucusu ve yüz okuması arada sırada sinir bozucu olabiliyor 2 3. denemede açılıyor başka bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı