Galaxy A32 sadece alarm ile %7 şarj yemesi normal mi?

swa

Decapat
Cihazım Samsung Galaxy A32 4G ve 5000 mAh bataryaya sahip. Sabahları alarm kuruyorum. 4 defa çalan alarmda %7 şarj yiyor. Bana fazla gibi geldi. Sizce normal mi?

İlginç bir durum çok fazla geldi bana. Başka işlerde sarjı dayanıyor mu?

Ortalama 7 saat 30 dakika civarında ekranın açık kalma süresi var. Bana da fazla geldi alarmı kurmadığım zaman gece bıraktığım şarjla sabahki şarjı aynı oluyor. Başka alarm uygulamalarına bakmak istiyorum Samsung'un kendi saat uygulaması çok şarj yiyor gibi geldi bana.

Ortalama 7 saat 30 dakika civarında ekranın açık kalma süresi var. Bana da fazla geldi alarmı kurmadığım zaman gece bıraktığım şarjla sabahki şarjı aynı oluyor. Başka alarm uygulamalarına bakmak istiyorum Samsung'un kendi saat uygulaması çok şarj yiyor gibi geldi bana.
Mantıklı olur hocam, yazılım güncellemesi gelene kadar başka uygulamaya yönlenebilisin, sonra tektar denersin.

İphone SE (1. nesil) kullanıyorum bende bile bu kadar fazla gitmiyor. Ayarlardan animasyonları kapatırsanız pil performansı iyileştirilebilir.

Cihazım Samsung Galaxy A32 4G ve 5000 mAh bataryaya sahip. Sabahları alarm kuruyorum. 4 defa çalan alarmda %7 şarj yiyor. Bana fazla gibi geldi. Sizce normal mi?
Hayir kesinlikle boyle birsey yok.

Guc tasarrufsuz olarak geceden biraktigimda, sabaha en fazla yuzde 1-2 dusmus oluyor ve calarken de ekstra dusme durumu yok.

Basks programdan olup, denk geliyor olmasin.

Geri
Yukarı