Galaxy A51 güncellenmesi yapılmalı mı?

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung A51 telefon kullanıyorum. Bana 30 Nisan günü güncelleme geldi fakat bazı kişilere 1 Mayıs tarihinde güncelleme geldiğini söylüyorlar. Bazı A51 kullanıcıları güncellemeden sonra bazı sorunlar yaşadıklarını söylemişler fakat bu güncellemeyle alakalı değil telefonla da akalı olabiliyor. Örneğin iPhone telefonum da mevcut bazı insanlarda yaşanan sorunlar bende yaşanmıyor. Bu durumda sizce güncellemeyi yapmalı mıyım yoksa yapmamalı mıyım? Düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kişide mikrofon sorunu olmuş, 1-2 kişide de dokunmatik çalışmıyordu. Karar senin.
Çok arada kaldım valla. Sorun olursa heralde kolay kolay geri dönemem değil mi kayıpsız şekilde? Androidden pek anlamıyorum da. Bu arada dokunmatik dediğiniz direk mi çalışmıyor dokunmatik? Bilginiz varsa biraz daha açar mısınız?
A51 var. Fakat herhangi bir sorun yaşamadım. Kamera da güzel iyileştirmeler var.
Evet güncelleme notlarında kameranın iyileştiğini gördüm. Hızlanma veya yavaşlama oldu mu bir önceki sürüme göre peki?

Konu bu. Geri dönemeyebilirsin, garantiye yollarsın. Ama Teknik Servis hizmetleri biraz sıkıntılı. YouTube'da izlediğim bir videoda A51 jak girişi için 1800₺ istemişler.

Çok arada kaldım valla. Sorun olursa heralde kolay kolay geri dönemem değil mi kayıpsız şekilde? Androidden pek anlamıyorum da. Bu arada dokunmatik dediğiniz direk mi çalışmıyor dokunmatik? Bilginiz varsa biraz daha açar mısınız?

Evet güncelleme notlarında kameranın iyileştiğini gördüm. Hızlanma veya yavaşlama oldu mu bir önceki sürüme göre peki?
Sorun yaşayanları bende duydum. Bence riske girme henüz güncelleme yapma derim. Biraz zaman geçsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı