Galaxy A53 alınır mı?

myrbdcv

Hectopat
Redmi Note 6 Pro telefonumun bataryasında ve şarj soketinde sorunlar var ve yeni telefon almayı planlıyorum ancak telefon fiyatları aşırı uçuk. Normalde S21 FE almak istiyordum ancak ben alacak duruma gelene kadar fiyatlar yine uçtu. Galaxy A53 5 yıl güncelleme alacağı için mantıklı geliyor. Sizce A53 3-4 sene sorunsuz gider mi?

Daha 3 gün önce kuzenime A53 aldırdık, baya bi araştırdım aklıma yatan cihaz A53 olmuştu o fiyat bandında. Yorumlarını da fazla fazla okudum saçma sapan yorumlar dışında sıkıntılı yorumlar yoktu.

A53 iyi cihaz fakat bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum bütçeni tam bilmemekle beraber yükseltme şansın varsa S21 almalısın. Bütçen artmıyorsa A52s veya A53 iyi tercih bu fiyat aralıklarında.

A53 iyi cihaz fakat bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum bütçeni tam bilmemekle beraber yükseltme şansın varsa S21 almalısın. Bütçen artmıyorsa A52s veya A53 iyi tercih bu fiyat aralıklarında.

S21 veya S21 FE için 2-3 ay daha bekleyebilirim ama fiyatlar yine artarsa bütçem yine A53 seviyesine yetiyor olacak telefon fiyatları yerinde durmuyor maalesef.

S21 veya S21 FE için 2-3 ay daha bekleyebilirim ama fiyatlar yine artarsa bütçem yine A53 seviyesine yetiyor olacak telefon fiyatları yerinde durmuyor maalesef.

Ben de aynı senin durumundayım S21 veya S20FE düşünüyorum bütçem 9-10 Aralıklarında ben şahsen bu kadar para vermişken a serisi gibi serinin bu paraları hak ettiğini düşünmüyorum. O yüzden S21 olmasa bile S20FE almaya zorlayabilirsiniz biraz.

Ben de aynı senin durumundayım S21 veya S20FE düşünüyorum bütçem 9-10 Aralıklarında ben şahsen bu kadar para vermişken a serisi gibi serinin bu paraları hak ettiğini düşünmüyorum. O yüzden S21 olmasa bile S20FE almaya zorlayabilirsiniz biraz.
S20FE'de güzel cihaz ancak çıkalı 2 sene olduğu için pek sıcak bakmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı