Galaxy Ace Açılmıyor Sürekli Resetliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar teyzemin telefonu elimde şu an. Az önce Jetpack oynuyorken birisi aradı ve bir anda kapandı telefon. Ondan sonra hiç açılmaz oldu. Yani açıyorum, Samsung logosu görünüyor ve yeniden başlatıyor kendini. Ne yapmam lazım? :confused:

- - - Güncellendi - - -

Açma tuşu + Menü Tuşu + Ses Açma tuşuna bastım, fabrika ayarlarına çektim telefonu. Değişen bir şey olmadı. Bu konularda bilgisizim, ne yapmam gerek acaba :confused: Garanti yolu mu göründü?

Garantisi varsa götürebilirsin. Zaten tekrardan ROM atarlar büyük ihtimalle. Çok uzun sürmez diye düşünüyorum. Ben kendi telefonumu götürmüştüm. Bataryasında sorun vardı. Yeni batarya takıp formatladılar. Cumartesi verip pazartesi almıştım telefonu. Bir de Micro SD kartı çıkar ama telefonda kalan şeyler silinir.

Garantisi varsa götürebilirsin. Zaten tekrardan ROM atarlar büyük ihtimalle. Çok uzun sürmez diye düşünüyorum. Ben kendi telefonumu götürmüştüm. Bataryasında sorun vardı. Yeni batarya takıp formatladılar. Cumartesi verip pazartesi almıştım telefonu. Bir de Micro SD kartı çıkar ama telefonda kalan şeyler silinir.

2 gün biraz uzun bir süre. Zaten telefonu 2 gün önce aldılar :D ROM atma işini ben yapabilir miyim veya bir telefoncu yapabilir mi?

Telefonu Download moduna alabiliyor musun? Ses kısma + Ses açma tuşlarına basarken telefonu aç bakalım download moduna giriyor mu?

Biraz uğraştık az önce. Odin'le falan bir şeyler yapmaya çalıştık bir arkadaş ile. Ama olmadı. Yarın garantiye götürecekler. Sorun çözüldü diyebiliriz. Teşekkürler ilgilendiğiniz için :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı