Çözüldü Galaxy Buds Pro kulaklık Galaxy Wearable'a bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ghostnet

Kilopat
Arkadaşlar Merhaba,

Galaxy Buds Pro kulaklığım telefonlara sorunsuz bağlanırken, Galaxy Wearable uygulaması kulaklığı görmüyor. "Kulaklığınız telefonunuza bağlı değil" diyerek hata veriyor. Samsung ve diğer marka birçok farklı telefonda denedim, hepsinde sorun aynı. Kulaklığı manuel olarak sıfırlama hakkında da bir bilgi bulamadım.

Sizce sorun ne olabilir ve uygulamaya bağlanamamak geri verme gerekçesi olabilir mi? Bu sorunu yaşayıp çözen veya çözüm fikri olan varsa, yorumunuzu rica ediyorum. Kolay gelsin.

Hocam neyi koruyorsunuz anlamadım, ben de satın aldım benim de şüphem var. İade edeceğim ona göre kutusunu açmadan. Kulaklık olduğu için kutusu açıldıktan sonra iadede sorun yaratıyorlar.
Kardeşim kulaklığın fake olduğuna şu an itibarıyla eminim. Kimseyi koruduğum falan yok. Yasal olarak burada kurum ismi paylaşmamın benim zararıma olacağını biliyorum. Davacı iken, davalı konuma düşmeyeceğim. Tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım. Eğer gelen ürün hakkında şüpheniz varsa alttaki videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim kulaklığın fake olduğuna şu an itibarıyla eminim. Kimseyi koruduğum falan yok. Yasal olarak burada kurum ismi paylaşmamın benim zararıma olacağını biliyorum. Davacı iken, davalı konuma düşmeyeceğim. Tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım. Eğer gelen ürün hakkında şüpheniz varsa alttaki videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gereksiz bir hareket. Fake ürün satılıyorsa bunu başka insanların mağdur olmaması için paylaşmanız gerekir.

Son durumu aktarmak istiyorum. Hepsiburada'nın müşteri temsilcisi ile görüştüm. İade talebi oluşturdum. Kapımdan incelemek için kendileri gelip alacaklar. İade edilen malları Hepsiburada kendisi inceliyormuş. Çakma ise, ücreti iade edeceklerini söylediler ve yardımcı oldular.

Son durumu aktarmak istiyorum. Hepsiburada'nın müşteri temsilcisi ile görüştüm. İade talebi oluşturdum. Kapımdan incelemek için kendileri gelip alacaklar. İade edilen malları Hepsiburada kendisi inceliyormuş. Çakma ise, ücreti iade edeceklerini söylediler ve yardımcı oldular.

Merhaba, az önce ben de aynı mağduriyeti yaşadım. Bir gelişme oldu mu acaba? Ben de iade talebi oluşturdum.

Geri
Yukarı