Galaxy Buds vs Freebuds Lite

• Konuyu başlatan Weks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Weks

Centipat
Daha fazla  
Selam, kablolu kulakiçi kulaklığım kaybolunca bana yeni kulaklık alma fırsatı doğdu. Her yere götürebileceğim ve küçük olan bir şey almak istiyorum. Bütçem 500-600TL arasında değişebilir. Fiyatı bu bütçeyi aşmadıkça en iyi ses kalitesine sahip olan bir kulaklık istiyorum. Genellikle rap dinliyorum. Aklımda şu anlık bu 2 model var. Bu iki modelden hangisini almalıyım veya başka hangi modellere yönelmeliyim?

Galaxy buds tavsiye etmiyorum, 6 ay sonra sana sıkıntı yaratmaya başlar, 2 tane buds aldım ikisi de 6 veya 7 ay sonra soldan veya sağdan sesi kısıldı.
İmkanın varsa buds+ alabilirsin.

Galaxy buds tavsiye etmiyorum, 6 ay sonra sana sıkıntı yaratmaya başlar, 2 tane buds aldım ikisi de 6 veya 7 ay sonra soldan veya sağdan sesi kısıldı.
İmkanın varsa buds+ alabilirsin.
Akıllı saat ile beraber alacağım için bütçeyi daha fazla arttırmak istemiyorum. Freebuds'a ne diyorsunuz?
Galaxy buds Bluetooth 5.0 desteği var. Telefon destekliyorsa onu alın
Telefonum A50 destekliyor. Ama Buds hakkında çok olumsuz yorum var. Buds+'da bunlar giderilmiş deniliyor ama bütçemi zorluyor.

Buds 600 TL, az para değil.
600 TL veriyorsun ve hemen arıza veriyor, ilk çıkan buds modeli olduğu için çok hata oluyor ürünlerde, ama yeni çıkan buds+ ile bu hatalar giderilmiş, hatta sesi daha iyi hâle gelmiş.

Eğer almadıysanız Huawei'nin yapacağı indirimi bekleyebilirsiniz Freebuds Lite'yi 199 TL'ye satacaklar birkaç gün sonra.

Wow, gerçekten mi? Nerede olacak bu indirim? Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Gelecekle Tanış | HUAWEI Türkiye Shop
Ayrıca 20/99, 50/200, 100/500 ve 140/1000 indirim kodları var fakat bu ürünle kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum.
Yalnız stoklar 1 dakikada tükenecek gibi, buradan alıp dışarıda 300'e satacak bir sürü kişi vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı