Galaxy Core 2'ye nasıl sıfırdan yazılım yüklenir?

DeadLyBro

Hectopat
Daha fazla  
Hiçbir şekilde telefon açılmıyor ve kabloyla bağlasam bile bilgisayardan "Odin" tarzı araçlarla erişemiyorum. Nasıl sıfırdan yazılım yükleyebilirim? Yazılım dosyası elimde var. Zorla yazılım yükleme gibi bir ihtimalimiz varsa denemek istiyorum yoksa telefon elimde kalacak.

Cihaz modeli:
Samsung Galaxy Core II (yani 2)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şekilde telefon açılmıyor ve kabloyla bağlasam bile bilgisayardan "Odin" tarzı araçlarla erişemiyorum. Nasıl sıfırdan yazılım yükleyebilirim? Yazılım dosyası elimde var. Zorla yazılım yükleme gibi bir ihtimalimiz varsa denemek istiyorum yoksa telefon elimde kalacak.

Cihaz modeli:
Samsung Galaxy Core II (yani 2)
Cihaz çalışmıyor mu?Şarja bağlamayı deneyin.

Cihazda hiçbir şekilde ekrana görüntü gelmiyor ( uzun süredir şarjda zaten ), ekranın bozuk olmadığına eminim. Sadece USB jig denemedim şimdilik.
Lütfen basit şeyleri önermeyin zaten denedim.
Anladım.Ses açma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun ekran da bir hareketlilik olacak mı?

Hocam basit şeyleri önermeyin dedim zaten onları defalarca denedim ne recovery ne de download moda alıyor. Sanırım telefon hard-brick oldu yani kurtarılamayacak...

Birisinin depolamasını değiştirmişler galiba onda sorunu 90 TL'ye çözmüşler.

Hocam basit şeyleri önermeyin dedim zaten onları defalarca denedim ne recovery ne de download moda alıyor. Sanırım telefon hard-brick oldu yani kurtarılamayacak...

Birisinin depolamasını değiştirmişler galiba onda sorunu 90 TL'ye çözmüşler.
Evet aynı konuyu okuyormuşuz az önce.Telefoncu halletmiş onun sorununu.Telefon hiç açılmıyor muydu?Bugün mu bu olay başınıza geldi?

En azından download moda alabilsem sıkıntı olmayacak Odin'le veya farklı bir yazılımla atarım Firmware de yok işte hiçbir şekilde ekrana bir şey gelmiyor.

En azından download moda alabilsem sıkıntı olmayacak Odin'le veya farklı bir yazılımla atarım Firmware de yok işte hiçbir şekilde ekrana bir şey gelmiyor.

Telefonun bataryası değiştirilebilir olması lazım. Yeni bir batarya ile denemeniz yararınıza olacaktır. Batarya ölmüş ise tepki veremeyebilir.

Geri
Yukarı