Galaxy fit 2 vs. huavei band 4

Böyle soru mu olur? Band 4 Pro tabii ki ama daha pahalı.

Kardeşim seni bütün saat konularında gördüm :) doğru dedin ama birkaç kişi fit 2 dedi çerçevesinden dolayı ekran küçük görünüyormuş falan ama bende onu istiyorum Huawei'yi sence. Bir de Lenovo HW10h var bu 3'den hangisi daha iyi sence.
Galaxy fit 2 önerimdir. İki ürünü de denedim. Fit 2 daha başarılı olmuş.
Huawei'nin ekran çerçevesi ekranı daha küçük göstermiş.
Özellik olarak Huawei daha başarılı tabii. Sonuçta alınan ürün saat ve ben özellikten çok tasarıma daha çok önem gösterdim o konuda Samsung daha başarılı olmuş.

Bak kanka bana bunu dedi ve yorumlarda bir kişi iPhone da duvar kağıdı değişmiyor demiş doğru mu bu?

Kardeşim seni bütün saat konularında gördüm :) doğru dedin ama birkaç kişi fit 2 dedi çerçevesinden dolayı ekran küçük görünüyormuş falan ama bende onu istiyorum Huawei'yi sence. Bir de Lenovo HW10h var bu 3'den hangisi daha iyi sence.

Bak kanka bana bunu dedi ve yorumlarda bir kişi iPhone da duvar kağıdı değişmiyor demiş doğru mu bu?
Huawei band 4 için söyleyeyim, iPhonede duvar kağıdı değiştirme ve müzik kontrol etme yok. Bende Android var diye aldım. Yoksa almazdım çünkü kadran seçenekleri benim için çok önemli. 3ünden hangisi dersen, direkt Lenovo HW10H ı eleyebiliriz. Tamam görünüşü güzel de 2 kadran seçeneği var. Gülünç. Özellikleri de pek iyi değil. Galaxy fit 2 vs huawei band 4 konusuna gelecek olursak, fiyat bakımından huawei band 4 daha uygun( band 4 180-200 arası fit 2 240-300 arası). Görünüşe çok önem veriyorsan fit 2 derim. Ekranı band 4 e biraz toz yutturur. Şarj bakımından band 4 daha iyi ve pratik. 1 saatte tam şarj ediyor(bende). Normalde 1.30 saat diyorlar ama. Band 4'te uyku takibi vesayre daha iyi. Fit 2 nin arayüzü mükemmel. Kararsız kaldıysan kararının bir önemi yoktur dostum:)
Not: bunları band 4 için söyledim band 4 proyu bilmiyorum. Ama band 4 pro bence mükemmel.

Kanka ben vazgeçtim Mi Band 5 alacağım zaten kolumda Mi Band 4 var devam edeyim seriyle iyi fikirmi sence.
Pardon benden nefret etme mert ama fit 2 alacağım :( :)

Son düzenleme:
Kanka ben vazgeçtim Mi Band 5 alacağım zaten kolumda Mi Band 4 var devam edeyim seriyle iyi fikirmi sence.
Pardon benden nefret etme mert ama fit 2 alacağım :( :)
Mi band 4 mü var? Baştan söylesenize hiç gerek yok değişmenize. Ayrıca hak veriyorum arkadaşa güzel saat realme watch. Bileklik görünümünden bıkıp da saat istiyorsanız realme watch güzel. Gerçekten yeni konu açsanız iyi olur. En güncel şartları yazıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı