Galaxy Grand Neo ROM kuruldu ama açılmıyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ROM'u kurdum.
ROM kuruluyor gapps ve Magisk de atılıyor.
Reboot System deyince Samsung Galaxy Grand Neo yazıyor ama ROM açılmıyor yazı geçince siyah ekranda kalıyor.
Şarjı var ama telefonu resetleyice (kapat aç yapınca) kendi kendine şarjı götürüyor.

Arkadaşlar bu ROM'u kurdum.
ROM kuruluyor gapps ve Magisk de atılıyor.
Reboot System deyince Samsung Galaxy Grand Neo yazıyor ama ROM açılmıyor yazı geçince siyah ekranda kalıyor.
Şarjı var ama telefonu resetleyice (kapat aç yapınca) kendi kendine şarjı götürüyor.

Hocam tam olarak kodlarla uyuşan ROM'u kullandınız mı? Bazen çift/tek hatlı telefonlar için değişiklik olabiliyor. TWRP ile tüm her şeyi silerek tekrar deneyin.

İlk denemeden sonra başka ROM (cynagenmod 12.1 Android 5.1) kurdum o açıldı.
Sonra tekrar kurdum gene açılmadı.
Zaten cihaza uygun başka ROM bulamadım.

Hocam o zaman ROM'la anakart uyuşmuyor.

Wipe işlemini yaptınız mı?

Evet hangi cihaza ROM kuracaksam hep SD kard ve USB OTG hariç hepsini seçerek wipelarım
Hocam o zaman ROM'la anakart uyuşmuyor.

Zaten unofficial hocam.
CM 12 Android 5.1 ama sorunlu ROM.
Şarj düşük ise kapandığında açılmama.
Coc oynadım o ROM'da açmadan daha siyah ekranda kaldı ve telefonu resetledi konuşma yapılmıyor.
Stock ROM ise Android 4.2.2
ROM aradım ama bu 2'sini buldum sadece.

Son düzenleme:
Evet hangi cihaza ROM kuracaksam hep SD kard ve USB OTG hariç hepsini seçerek wipelarım.

Zaten unofficial hocam.
CM 12 Android 5.1 ama sorunlu ROM.
Şarj düşük ise kapandığında açılmama.
Coc oynadım o ROM'da açmadan daha siyah ekranda kaldı ve telefonu resetledi konuşma yapılmıyor.
Stock ROM ise Android 4.2.2
ROM aradım ama bu 2'sini buldum sadece.

Hocam kullanmayın öyle beta ROM'ları. Sistem kararsızlığından hardbrick bile olabilir. Yapmayın öyle bence.

Geri
Yukarı