Galaxy Grand Prime Plus telefonda Download Mode açılmıyor

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hocam tuşum bozuktu hallettim ama yine sorun çıkıyor. Root atmak istiyorum ama download mode açılmıyor. Direkt telefon açılıyor. Ses kısma + güç + home tuşuna basılı tutuyorum ama olmuyor.

Son düzenleme:
Telefon eski bir telefon olduğu için Download Mode'a direkt tuş kombinasyonu ile girilemeyebilir. Öncelikle güç+ana sayfa+ses açma tuşuna basılı tutup telefonu kurtarma modu'na al.
Sonra ses tuşlarını kullanarak reboot to Bootloader seçeneğine gel ve güç tuşuna bas. Telefon download moda girmeli.
Tekrar olmazsa;
Bilgisayarın varsa bilgisayarına ADB(Android Debug bridge) uygulamasını ve cihaz USB sürücülerini indir.
Windows için ADB: Windows İçin ADB
Linux için ADB:Linux İçin ADB
macOS için ADB:MacOS İçin ADB
Cihazında USB hata ayıklamayı aç ve bilgisayara bağla.
ADB konsolunu aç.(ADB dosyalarını kurduğun klasör de bir terminal penceresi aç.)
ADB device recovery yaz. Download menüsüne girecektir.

Telefon eski bir telefon olduğu için download Mode'a direkt tuş kombinasyonu ile girilemeyebilir. Öncelikle güç+ana sayfa+ses açma tuşuna basılı tutup telefonu kurtarma Modu'na al.
Sonra ses tuşlarını kullanarak reboot to Bootloader seçeneğine gel ve güç tuşuna bas. Telefon download moda girmeli.
Tekrar olmazsa;
Bilgisayarın varsa bilgisayarına ADB(Android Debug bridge) uygulamasını ve cihaz USB sürücülerini indir.
Windows için ADB: Windows İçin ADB
Linux için ADB:Linux İçin ADB
macOS için ADB:MacOS İçin ADB
Cihazında USB hata ayıklamayı aç ve bilgisayara bağla.
ADB konsolunu aç.(ADB dosyalarını kurduğun klasör de bir terminal penceresi aç.)
ADB device recovery yaz. Download menüsüne girecektir.

Hocam tuşu kırar gibi basılı tuttum oldu ama yorumunuz için teşekkür ederim başka telefonlarda root atamazsam deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı