Galaxy J2 SM-J200F'ye nasıl root atılır?

Ali_TR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy J2 SM-J200F model telefonum var ve rootlamak istiyorum. Bilgisayarım olmadığı için mobil uygulamalar ile yapmayı denedim. Kingroot vb. uygulamaları kullandım. Fakat hiçbiri telefonu rootlayamadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hic mi bilgisayar erisiminiz yok? Kingroot zaten virus yuvasi. Elinizde baska rootlu cihaz vb. var mi?
Eger yoksa maalesef root atamayiz.
Maalesef yok. Hatta okul bilgisayarı hariö bilgisayar kullanmışlığım bile yok. Elimde 3 cihaz var. Samsung j200f casper via t27 ve vestel venus 5530 üçünüde rootlamaya çalıştım. Belki tüm root programlarını denemişimdir ama olmadı. Hatta kingroot un eski versiyonlarınıda denedim yine olmadı. Öğrenciyim ve telefonun 4.5GB hafızası var. Facebook play filmler gibi silinmeyen sistem uygulamalarını silmek için root atmam lazım ama olmuyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim

Maalesef yok. Hatta okul bilgisayarı hariö bilgisayar kullanmışlığım bile yok. Elimde 3 cihaz var. Samsung J200F Casper VIA T27 ve Vestel venus 5530 üçünüde rootlamaya çalıştım. Belki tüm root programlarını denemişimdir ama olmadı. Hatta kingroot un eski versiyonlarınıda denedim yine olmadı. Öğrenciyim ve telefonun 4.5GB hafızası var. Facebook play filmler gibi silinmeyen sistem uygulamalarını silmek için root atmam lazım ama olmuyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Hocam bugjeager ile yapabilirsiniz. Gerekenler 2 tane cihaz birisi boşta olmalı diğeri ise root veya ROM atılacak olan cihaz. Bir OTG adaptör ve USB data kablosu lazım OTG adaptör boştaki cihaza uyumlu olmalı. Bugjeager videosunu İnternette kolayca bulabilirsiniz.

Maalesef yok. Hatta okul bilgisayarı hariö bilgisayar kullanmışlığım bile yok. Elimde 3 cihaz var. Samsung J200F Casper VIA T27 ve Vestel venus 5530 üçünüde rootlamaya çalıştım. Belki tüm root programlarını denemişimdir ama olmadı. Hatta kingroot un eski versiyonlarınıda denedim yine olmadı. Öğrenciyim ve telefonun 4.5GB hafızası var. Facebook play filmler gibi silinmeyen sistem uygulamalarını silmek için root atmam lazım ama olmuyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim

Root uygulaması dediğiniz şeylerin %99'u yalan. %1'i de Magisk, SuperSU gibi ROM ile kurulan ya da TWRP gerektiren şeyler ki bilgisayar gerekli yine.

Pc dışında yapamazsınız. Telefoncuya götürün ya da internet kafede atabilirseniz kendiniz yapın.

Geri
Yukarı