Galaxy J6 Plus ile TV'ye ekran yansıtılır mı?

Arda_4707

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler arkadaşlar. Evde Beko marka bir televizyon var. Smart olmadığı için Netflix yükleyemiyorum. Netflix yükleyebilseydim hesap alacaktım ama olmuyor maalesef. Bundan dolayı Google'dan film açmayı denedim normalde telefondan açılıyor ama TV'den açılmıyor. Size sorum şu başlıkta yazdığım gibi Galaxy j6+ telefonundan ekran yansıtma imkanım var mı ya da başka bir yöntemle filmi telefona indirsem yansıtabilir miyim? Bir de kablosuz olursa sevinirim. Kablo alamam.

Televizyon smart değilse ekran yansıtmanız mümkün değildir. Yani telefondan kaynaklı bir sorun değil, televizyon ile alakalı.

Akıllı olmayan televizyonu akıllı yapmak için ürünler mevcut. HDMI ile bağladığınız ürün sayesinde Youtube, Netflix gibi programları televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Size örnek bir ürün linki bırakıyorum.
(Daha üst modelleri de var ben orta segment bir ürün bıraktım muhtemelen işinizi görür.)

Hocam o televizyon da Smart TV Yoksa Miracast uygulaması da yoktur. Kablolu aktarmanı da önermem. Eski Televizyonu Akıllı Televizyona dönüştüren bu alet var. Televizyonun arkasına takıyorsunuz. Orta segment bir ürün. Daha iyileri de var.

Televizyon Smart değilse ekran yansıtmanız mümkün değildir. Yani telefondan kaynaklı bir sorun değil, televizyon ile alakalı.

Akıllı olmayan televizyonu akıllı yapmak için ürünler mevcut. HDMI ile bağladığınız ürün sayesinde YouTube, Netflix gibi programları televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Size örnek bir ürün linki bırakıyorum.
(Daha üst modelleri de var ben orta segment bir ürün bıraktım muhtemelen işinizi görür.)

Smart değil derken YouTube falan var. Ayrıca diğer telefonlar ile ekran yansıtabiliyorum. Ama J6 ile yansıtamiyorum. Hatta TV'nin menüsünde ekran yansıtma ayarı var ama bu telefin ile ilgili problem var diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı