Galaxy J7 Prime 2 şarj %20'den birden %0'a düştü

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy J7 Prime 2 telefonum var, 4 yıllık falan. Bugün daha önce karşılaşmadığım bir olayla karşılaştım. Normalde telefon şarjı %5 olunca 1 dakika içinde şarjı bitip kapanırdı fakat bugün şarj %20'deyken bir anda %0 oldu ve telefon kapandı. Tamam batarya ömrü azalmış olabilir fakat birden %20'den %0'a düşmez. Samsung J7 Prime 2 bataryaları değişiyor mu, 50 liralık bir batarya alsam işimi görür mü?
Bir de hızlı şarj aleti alsam bu telefonla uyumlu olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya 0 diyor sonra tekrar geliyor eski yüzdeye veya daha az ben 15'ten direk 3'e düştüğünü biliyorum😂

Siz gene iyisiniz hocam ben çok eskiden Reedr M10 Plus modelli bir tablet kullanıyordum kardeşim eskiden kırıldı servise verdim servis de en azından canı sağ mı olun desem bilemedim tabletin LCD ekranını çizmiş hatta arka kapağı da eğmiş birkaç hafta ya da ay sonra da il bozuldu şarj her zaman 99 şarja takıyorum 30 saniye sonra şarj olmaya başlıyor olacak iş değil tamirden geldikten sonra da oyunlar da kasmalar oluyordu bu yüzden bayağı strese girdim hocam ama heygidi günler çok şükür geldi geçti.

Siz gene iyisiniz hocam ben çok eskiden reedr M10 Plus modelli bir tablet kullanıyordum kardeşim eskiden kırıldı servise verdim servis de en azından canı sağ mı olun desem bilemedim tabletin LCD ekranını çizmiş hatta arka kapağı da eğmiş bu yüzden bayağı strese girdim hocam ama heygidi günler çok şükür geldi geçti.

Servisin bazıları öyle ya maalesef ki benim de bilgisayarımı ve TV mi haşat edip bıraktılar ama özel yerlere de güven olmuyor en iyisi kendin alıp yapmak ben öyle yapıyorum şu an telefondur PC parçasıdır falan.

Dostum batarya her cihazda değişir o sıkıntı değil cihaza fazla doldur boşalt yapıyorsan ondan olabilir her 2 senede bir batarya değiştirirler kullanıma bağlı olarak orijinal taktırmadı tavsiye ederim
J7 Prime 2'de batarya değişmiyor diyorlar fakat bilemedim. 😕 İnşallah değişiyordur. Telefonumdan çok memnunum, canavar gibi maşallah, herşeyde hızlı, dokunmatik falan kapasitif ekran. İyi de fiyata almıştım. 100 liralık batarya önerir misiniz, orjinali gibi olur mu ?

Servisin bazıları öyle ya maalesef ki benim de bilgisayarımı ve TV mi haşat edip bıraktılar ama özel yerlere de güven olmuyor en iyisi kendin alıp yapmak ben öyle yapıyorum şu an telefondur PC parçasıdır falan.

Bu konu da son derece haklısınız hocam diğer telefoncuya götürdüm tableti kaş yapayım derken göz çıkarttım LCD ekranda zarar gördü bazı servislere güven olmuyor ama kendimiz de yapamayabiliriz ekipmanlar flan çok zor telefon ne kadar yeni ise mesela Note 8 Pro'nun içini bence hiçbir şekilde açamayız hocam ekipman olmayınca ha açtık diyelim açtıktan sonra yeni yapıştırıcı gerekli çok zahmet internette YouTube kanalı olan ünlü teknik servislere vermek lazım bence hocam.

J7 Prime 2'de batarya değişmiyor diyorlar fakat bilemedim. 😕 inşallah değişiyordur. Telefonumdan çok memnunum, canavar gibi maşallah, her şeyde hızlı, dokunmatik falan kapasitif ekran. İyi de fiyata almıştım. 100 liralık batarya önerir misiniz, orijinali gibi olur mu?

Değişiyor merak etme orijinal alırsan kafan rahat olur ama sen değiştiremezsin gidip telefonuysa değiştirtmen gerekli.
Bu konu da son derece haklısınız hocam diğer telefoncuya götürdüm tableti kaş yapayım derken göz çıkarttım LCD ekranda zarar gördü bazı servislere güven olmuyor ama kendimiz de yapamayabiliriz ekipmanlar flan çok zor telefon ne kadar yeni ise mesela Note 8 Pro'nun içini bence hiçbir şekilde açamayız hocam ekipman olmayınca ha açtık diyelim açtıktan sonra yeni yapıştırıcı gerekli çok zahmet internette YouTube kanalı olan ünlü teknik servislere vermek lazım bence hocam.

Tamiret kanalı iyi iş yapıyor reklam gibi olmasın ama adamlar biraz daha samimi bence biraz hobi biraz da iş olarak yapıyorlar.

J7 Prime 2'de batarya değişmiyor diyorlar fakat bilemedim. 😕 inşallah değişiyordur. Telefonumdan çok memnunum, canavar gibi maşallah, her şeyde hızlı, dokunmatik falan kapasitif ekran. İyi de fiyata almıştım. 100 liralık batarya önerir misiniz, orijinali gibi olur mu?

Bu olur mu sizin cihazınıza hocam sizce?

@TlhTsdmr

Hocam haklı hocam ünlü popiler bir servise götürün ya da işinin ehline götürün bir şekilde hocam ama yanlış ellere düşmesin yoksa başka sorunlar yaşarsınız ben yaşadım sizde yaşamayın hocam.

Bu olur mu sizin cihazınıza hocam sizce?

@TlhTsdmr

Hocam haklı hocam ünlü popiler bir servise götürün ya da işinin ehline götürün bir şekilde hocam ama yanlış ellere düşmesin yoksa başka sorunlar yaşarsınız ben yaşadım sizde yaşamayın hocam.

Bende yaşadım maalesef ki adam bir cam takmış sadece küçük bir darbe aldı tuz buz 2 sefer cam değiştirttim illallah ettim telefonu değiştirdim sonra😂

Yeni konular

Geri
Yukarı