Galaxy J7 Pro telefon SD kart takılı olmasına rağmen algılamıyor

Slovenn

Decapat
Yer
Melikgazi/Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar kullanmakta olduğum cihaz Samsung Galaxy J7 Pro (SM-J730F) 16 GB tek SIM olan modeli. İçinde takılı olan 8 GB Samsung Micro SD hc class 2 hafıza kartı vardı ve 7.30 küsur GB doluydu bende bu yüzden PC'ye aktarmak istedim hafıza kartının içindeki dosyaları. Aktarım sırasında birden hafıza kartı takılı değil veya çıkarılmış gibi benzer bir uyarı aldım PC de. Daha sonra telefona baktığımda SD kart kısmında takılı değil yazıyordu. Sonrasında SD kartı kart okuyucu ile bilgisayarıma taktım fakat hiçbir türlü SD kartı görmüyor bilgisayar, telefonda görmüyor başka telefonda denedim gene görmüyor telefonuma başka SD kart taktım okudu ama kendi SD kartımı görmüyor. Ne yaptıysam bir türlü gördüremedim SD kartı içinde çok önemli dosyalar vs. var SD kartı bir görse verileri kurtarması kolay olur ama okutamıyorum hiç takmamışım gibi oluyor. İşin garibi dün aynı telefonu kullanan başka arkadaşımda da aynı sorun olmuş. Arkadaşlar lütfen yardımcı olun SD kartı kurtaralım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar kullanmakta olduğum cihaz Samsung Galaxy J7 Pro (SM-J730F) 16 GB tek SIM olan modeli. İçinde takılı olan 8 GB Samsung Micro SD hc class 2 hafıza kartı vardı ve 7.30 küsur GB doluydu bende bu yüzden PC'ye aktarmak istedim hafıza kartının içindeki dosyaları. Aktarım sırasında birden hafıza kartı takılı değil veya çıkarılmış gibi benzer bir uyarı aldım PC de. Daha sonra telefona baktığımda SD kart kısmında takılı değil yazıyordu. Sonrasında SD kartı kart okuyucu ile bilgisayarıma taktım fakat hiçbir türlü SD kartı görmüyor bilgisayar, telefonda görmüyor başka telefonda denedim gene görmüyor telefonuma başka SD kart taktım okudu ama kendi SD kartımı görmüyor. Ne yaptıysam bir türlü gördüremedim SD kartı içinde çok önemli dosyalar vs. var SD kartı bir görse verileri kurtarması kolay olur ama okutamıyorum hiç takmamışım gibi oluyor. İşin garibi dün aynı telefonu kullanan başka arkadaşımda da aynı sorun olmuş. Arkadaşlar SD kartı kurtaralım. Şimdiden teşekkür ederim.

Benim 1 GB'lik SD kartım vardı Galaxy ace modeline taktım çalışıyordu ama bayağı zaman sonra Galaxy ace, J7 Prime, Tab A cihazları okumamaya başladı.
Büyük ihtimal SD kartta sorun çıktı okuma yerinde tamirciye falan vermenizi öneririm.

Geri
Yukarı