Galaxy M11 1080p'nin üstüne çıkmıyor

Youtube videosu mu? Bu telefon 2K video açması imkansız öyle bir özelliği yok. Aynı şekilde video da çekemez 2K.

YouTube Vanced yükleyip, Technopat YouTube kanalının üzerinden, 4K video açıp deneyin. Şayet 1080p üzerine YouTube Vanced uygulamasından da olmuyorsa, telefonunuz NET desteklemiyor. Bu dediğim yöntem ile emin olabilirsiniz deneyin.

YouTube Vanced yükleyip, Technopat YouTube kanalının üzerinden, 4K video açıp deneyin. Şayet 1080p üzerine YouTube Vanced uygulamasından da olmuyorsa, telefonunuz NET desteklemiyor. Bu dediğim yöntem ile emin olabilirsiniz deneyin.
Emin olmak derken? Bu şey gibi. Y:arabamın dün kanatları vardı bugün yok. X:Uçurumdan aşağı atlayarak test edebilirsiniz. Gibi bir şey söylemişsiniz. Tabii bunu sonu kötü bitmez o ayrı konu. Ama bana kalırsa emin olunacak bir şey yok gibi gözüküyor. Sizce? Tabii arkadaşın içinin rahat etmesi için deneyebilir.

Emin olmak derken? Bu şey gibi. Y:arabamın dün kanatları vardı bugün yok. X:Uçurumdan aşağı atlayarak test edebilirsiniz. Gibi bir şey söylemişsiniz. Tabii bunu sonu kötü bitmez o ayrı konu. Ama bana kalırsa emin olunacak bir şey yok gibi gözüküyor. Sizce? Tabii arkadaşın içinin rahat etmesi için deneyebilir.
Olmayacağını biliyorum eyy ALGILAMASI farklı yöne kayan vatandaş. Arkadaşın yazdığı cümleye uygun şekilde cevap verdim ben. (İçi) rahat etmesi açısından böyle bir açıklama yaptım. Sizler hemen parlamaya,hırlamaya müsaitsiniz. Önce bi algıları genişletelim, ÖN YARGILI olmayalım dimi?

@system32exec ALGILAMASI farklı yöne kaymış arkadaş ben değilim bence. Burası Technopat sizin gibiler herhangi bir paragrafta yazım yanlışı ya da random olmadığı zaman çok fazla içerliyorsunuz. En son yazdığım cümleye bakarsan arkadaşın içinin rahat etmesinden bahsetmişim. Siz bunu ön yargılılık olarak alıyorsunuz. Nerede ön yargılı olmuşum anlamadım? Arkadaşın bunu içinin rahat etmesi için demesini ikimiz de savunuyoruz değil mi? :D

@iSepuLtura açıyordu diye bir şey yok! Açamaz! Bu kadar siz yanlış görmüşsünüz. Ben bile iPhone SE telefonumda 1080 izliyorum siz mi 2K izleyeceksiniz lütfen.
Şaka mısın sen? Youtube'a yeni güncelleme ile ekranı desteklemeyen cihazlara bile 4K video oynatabilme özelliği geldi.
Ben A50 ile 4K video izleyebiliyorum.
Bir yargıya varmadan önce araştırmanı öneririm.Her an her şey değişebilir.

Geri
Yukarı