Galaxy M11 1080p'nin üstüne çıkmıyor

Pardon hocam kusura bakmayın, sizin telefonunuzun ekranı M11'den bir tık daha iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Benim oraya 2.nesil veyahut 2020 yazmam gerekiyordu aslında. Ben eksik yazmışım. :D Bataryayı saymazsak M11 ile aralarında dağlar kadar fark var diyebiliriz. Gerek kamera gerek oyun performansı olarak gerçekten fazla fark var. Eski yadigar GM6'dan sonra ilaç gibi geldi.

Açıyordu! Ben kör değilim 1440p yazıyordu tıklıyordum 2K izliyordum iste görüp bilmeden konuşmayın lütfen.
Öncelikle yazım kurallarına dikkat ediniz. Daha sonra asıl konuya gelecek olursak ben söylenecek her şeyi söyledim buraya tekrardan gelip yangına körükle gitmeyiniz. Öncelikle açtığınız videonun 2K olduğuna emin olun lütfen. Mobil taraf olduğu için çok fazla işlem yapılamıyor. Arkadaşlar yapabileceğiniz maksimum şeyleri anlatıyorlar zaten.

Öncelikle yazım kurallarına dikkat ediniz. Daha sonra asıl konuya gelecek olursak ben söylenecek her şeyi söyledim buraya tekrardan gelip yangına körükle gitmeyiniz. Öncelikle açtığınız videonun 2K olduğuna emin olun lütfen. Mobil taraf olduğu için çok fazla işlem yapılamıyor. Arkadaşlar yapabileceğiniz maksimum şeyleri anlatıyorlar zaten.

Yazdiklarim da bir sorun yok gayet düzgün ve eminim.

@iSepuLtura Anladım. Ama dediğim gibi sadece dikkat etmenizi söyledim. Ve siz de gayet düzgün ve eminim dediğiniz için böyle bir şey yaptım. Yazım hatası düzeltme butonu bir insan olmadığı için her şeyi düzeltemez eğer gözden kaçırılmış minik hatalar var ise bunu düzeltebiliyor.

Bnde bir M11 kullanıcısı olarak söylüyorum aynı 2K video izlemesini Android 10 ve 11'deyken destekleyen telefon 8 Temmuz'da gelen o Android 12 mahvetti 2K çözünürlükte ki videolarımı şu an desteklemiyor maalesef kesinlikle arkadaş doğruyu söylüyor ve yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum inşallah ek güncellemelerle düzeltir Samsung yoksa bir daha mı tövbe daha kesinlikle Samsung'a bulaşmam...

Geri
Yukarı