Çözüldü Galaxy M11, Android 11 güncellemesinden sonra internete bağlanamamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetH.

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(Lenovo ideapad 310-15IKB) DDR4 2133 MHz CL15 4+4 GB RAM, Samsung 870 EVO 500 GB SSD, Intel Core i5-7200U @ 2.50 GHz, Nvidia GeForce 920 MX 2 GB GPU
Dün akşam cep telefonuma Android 11 güncellemesi geldi. Bu sabah güncellemeyi yükledim. Yükledikten sonra cep telefonum, internet olmadan bağlı hatası vermeye başladı. Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi. Fakat bilgisayarımda mobil etkin noktayı aktif edip bağlandığım zaman bu hatayı almıyorum. Ayrıca ağı unutup tekrar bağlanmam da işe yaramadı. YouTube üzerinden bir sürü video izleyip anlattıklarını denedim fakat onlar da işe yaramadı.

Screenshot_20210514-110923_Settings.jpg

Cep telefonum: Samsung Galaxy M11.

Çözüm
Benim cihazımda Samsung Galaxy A12 aynı güncelleme bana da geldi Android 11 bende böyle bir sorun yok cihazı Wi-Fi'yi unutup yeniden bağlanın olmazsa yeniden başaltmayı veya modemi yeniden başlatmayı deneyin.
Benim cihazımda Samsung Galaxy A12 aynı güncelleme bana da geldi Android 11 bende böyle bir sorun yok cihazı Wi-Fi'yi unutup yeniden bağlanın olmazsa yeniden başaltmayı veya modemi yeniden başlatmayı deneyin.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Modemi yeniden başlatarak sorunu çözdüm.

Geri
Yukarı