Galaxy Mini 2 Açılışta CWM' ye Girme Sorunu

Mert38

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün Galaxy Mini 2 S-6500D telefonuma rom attım. Beğenmedim, başka bir rom atmak istedim. O romu attım ve açıldığında Gapps' ın olmadığını fark ettim. Gapps yükleyeyim dedim, yükledim. Daha sonra 'Reboot System Now' a tıkladım. Telefon Samsung Galaxy S-6500D logosuna kadar geliyor, daha sonra hemen kendiliğinden CWM Recovery' e giriyor. Başka rom atmaya çalışmama rağmen aynı şeyi tekrarlıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu an cihaza Orijinal Romunu atarak ayağa kaldırdım. Fakat neden böyle bir sorun oldu acaba?

İlk yuklediginiz romda sorun cikmayip ikincisinde sorun cikardiysa romda sikinti olabilir. Romlari tekrar yukleyip test edebilirsin.

İkinciyi yükledikten sonra hangi romu yüklersem yükleyeyim hep CWM' ye giriyordu. Ben de son çare olarak stok rom attım işte.

Romun orijinal konusuna bir yorum at denir. Guncelse zaten cevaplanir. Eski yorumlara falan fa bak bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı