Galaxy Note 10.1 2014 tablet bilgisayarı 2. ekran olarak kullanmak

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar tabletimi hayata getirmeyi başladım ve 2. ekran olarak kullanmak istiyorum. Tabletin modeli Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition. Şaşırıyorum hâlâ 60 FPS veriyor tablet. Android cihazlar için resmen yüzlerce 2. ekran uygulaması var. Peki bunlardan hangisi en iyisi?

Şaşırtıcı biçimde aynı tablet bende de var, ama kalemi yaşlandı (hayır, arkasını kemirdiğimi kimseye söylemeyeceğim).

Aynı tablet bende de vardı. Atılan ROM fazla geldi ve çöktü bir süre sonra. Ama SpaceDesk yazılımını kullanmaya vaktim olmuştu ve birkaç ayar sayesinde gecikmeyi hiç denecek kadar aza indirmiştim.

Şaşırtıcı biçimde aynı tablet bende de var, ama kalemi yaşlandı (hayır, arkasını kemirdiğimi kimseye söylemeyeceğim).
Hocam resmen tablet hiç kullanılmamış gibiydi bulduğumda. Siz de 60 FPS kullanabiliyor musunuz tableti? ve maksimum Android 5.1 gibi bir şey mi kullanabiliyoruz? yoksa daha fazla güncelleme yapılıyor mu?
(Evde kullanılmayan teknolojik ürünlerin arasında buldum.)
Aynı tablet bende de vardı. Atılan ROM fazla geldi ve çöktü bir süre sonra. Ama SpaceDesk yazılımını kullanmaya vaktim olmuştu ve birkaç ayar sayesinde gecikmeyi hiç denecek kadar aza indirmiştim.
Hocam ayarları biliyor musunuz yada hatırlıyor musunuz hâlâ?

Hocam resmen tablet hiç kullanılmamış gibiydi bulduğumda. Siz de 60 FPS kullanabiliyor musunuz tableti? Ve maksimum Android 5.1 gibi bir şey mi kullanabiliyoruz? yoksa daha fazla güncelleme yapılıyor mu?
(Evde kullanılmayan teknolojik ürünlerin arasında buldum.)

60 FPS kullanabiliyorum, maksimum Android 5.1 yada 4.1 kuruluyordu; ikisinden biri tam hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı