Galaxy Note 2 brick kurtarma

jagged13

Kilopat
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy Note 2 telefonum gece yatarken normaldı. Sabah kalktığımda brıck halında buldum telefonum rootluyu xposed felan yüklüydü. Bundan olabilir mi acaba? Telefona Odin üzerinden stock ROM kurmaya çalıştım. Ancan indirdiğim bütün stock ROM versiyonlarında Odin fail verdi otcoplus bile denedim ancak dosya başka telefona ait hatası TWRP recovery yukledim ancak 0mb sorunu var. Depolamaları görmüyor, bütün her şeyi denedim TWRP hala aynı bu durumda. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Samsung Galaxy Note 2 telefonum gece yatarken normaldı. Sabah kalktığımda brıck halında buldum telefonum rootluyu xposed felan yüklüydü. Bundan olabilir mi acaba? Telefona Odin üzerinden stock ROM kurmaya çalıştım. Ancan indirdiğim bütün stock ROM versiyonlarında Odin fail verdi otcoplus bile denedim ancak dosya başka telefona ait hatası TWRP recovery yukledim ancak 0mb sorunu var. Depolamaları görmüyor, bütün her şeyi denedim TWRP hala aynı bu durumda. Ne yapabilirim?

4 parça repair romlarını kullanın.

Brick derken şu kendini yeniden başlatıp durmadan mı bahsediyoruz? Eğer oysa ROM işi riskli hala.

Sammobile firmware kısmına model numaranı yaz oradan indir odin ile yükle yada kies üzerinden kurtarma yap.
Recovery açılıyorsa custom romu tekrar yükle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı