Galaxy Note 2 Custom ROM sonrası açılmıyor

AtmosferaSu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün telefona Custom ROM attmıştım; gayet de iyi çalıştı. Akşam telefonu şarja bırakıp uyudum fakat uyandığımda telefon Samsung logosunda takılı kaldı.
TWRP ile Custom ROM'u silmeye çalıştım ama telefon kendi hafızasını ve SD kartı görmüyor. Buna PC'de dahil; fakat Odin görüyordu. Ben de Odin'le orijinal ROM'u kurmaya çalıştım fakat hata aldım ve telefonu kapattığımda açılmadı; Samsung logosu bile gelmiyor. Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün telefona Custom ROM attmıştım; gayet de iyi çalıştı. Akşam telefonu şarja bırakıp uyudum fakat uyandığımda telefon Samsung logosunda takılı kaldı.
TWRP ile Custom ROM'u silmeye çalıştım ama telefon kendi hafızasını ve SD kartı görmüyor. Buna PC de dahil; fakat Odin görüyordu. Ben de Odin'le orijinal ROM'u kurmaya çalıştım fakat hata aldım ve telefonu kapattığımda açılmadı; Samsung logosu bile gelmiyor. Bilen biri varsa yardım edebilir mi?
Odinde ROM'u kuracağınız zaman öncesinde TWRP'den telefonu sıfırladınız mı? Hard Brick olmuş olabilir.

Hocam TWRP'ye girince format all user data vs. diye bir seçenek yok mu ne çıkıyor TWRP'yi açtığınızda önünüze?

Şu an cihaz açılmıyor ayrıca silmeye kalkıtığım zaman depolama görünmüyor hatasını aldım.
Hocalarım şu an cihazı açamıyorum Samsung logosu bile gelmiyor.

Şu an cihaz açılmıyor ayrıca silmeye kalkıtığım zaman depolama görünmüyor hatasını aldım.
Hocalarım şu an cihazı açamıyorum Samsung logosu bile gelmiyor.
Öyle bir şey var mı emin değilim ama PC'den telefonu bağlayarak formatlamayı deneyin. Odin'in telefonu gördüğünü söylediniz belki başka programlar da görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı