Galaxy Note 5 durduruldu hatası

qGhosT

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Galaxy Note 5'im son 2 haftadı bu hatayı veriyordu ancak bu gece 3 defa verdi. Bu canımı sıkmaya başladı. Sizce sebebi nedir? Donanımsal olmasından korkuyorum.

Olay şöyle. Telefon ekranına ilk önce böyle bir uyarı geliyor.

Screenshot_20210412-002357.png

Daha sonra ekran siyah olup 5 sabiye sonra kilit ekranına dönüyor. Ayrıca son iki haftadır telefonda anormal kasmalar yaşıyorum.

Sebebini bilen ya da çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirse sevinirim.

@Gökkayahan @Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI @win98 belki siz biliyorsunuzdur.

Format atmayı sona bırakmak istiyorum. Asıl istediğim sebebi nedir?

Hocam, uygulamalarda sistem UI'ın önbelleğini silmeyi denediniz mi hiç? Şimdi uyuyacağım fakat yarın telefonda bir inceleme yapayım ben de. Birebir aynı yazılım var ne de olsa.

Şimdi yaptım. Bakalım yine devam edecek mi? Ne zaman olacağını da bilmiyorum. Bakalım geçecek mi?

Merhaba arkadaşlar. Galaxy Note 5'im son 2 haftadı bu hatayı veriyordu ancak bu gece 3 defa verdi. Bu canımı sıkmaya başladı. Sizce sebebi nedir? Donanımsal olmasından korkuyorum.

Olay şöyle. Telefon ekranına ilk önce böyle bir uyarı geliyor.

Eki Görüntüle 976668

Daha sonra ekran siyah olup 5 sabiye sonra kilit ekranına dönüyor. Ayrıca son iki haftadır telefonda anormal kasmalar yaşıyorum.

Sebebini bilen ya da çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirse sevinirim.

@Gökkayahan @Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI @win98 belki siz biliyorsunuzdur.

Format atmayı sona bırakmak istiyorum. Asıl istediğim sebebi nedir?

Hocam şuradaki konudaki kişide sizinle tam olarak aynı sorunu yaşamış ve birkaç çözüm sunmuşlar. O çözümleri isterseniz deneyin.

Hocam, bir de konuyla ilgisiz ama şu ana ekranı yükleyebilirsiniz. Samsung, bu telefonlara yüklenebildiği halde vermedi. Yüklediğinizde sorunsuz çalışıyor. Bana uygulamar menüsü - ana ekran geçişini kaydırarak yapmak daha cazip geldiği için kullanıyorum. Eğer hoşunuza gitmezse (ne olduğunu biliyorsunuz zaten) eskisine dönerseniz sayfa düzenleriniz sıfırlanır, uyarayım.

Hocam, bir de konuyla ilgisiz ama şu ana ekranı yükleyebilirsiniz. Samsung, bu telefonlara yüklenebildiği halde vermedi. Yüklediğinizde sorunsuz çalışıyor. Bana uygulamar menüsü - ana ekran geçişini kaydırarak yapmak daha cazip geldiği için kullanıyorum. Eğer hoşunuza gitmezse (ne olduğunu biliyorsunuz zaten) eskisine dönerseniz sayfa düzenleriniz sıfırlanır, uyarayım.

Teşekkür ederim güzel eklentiymiş. Bakalım çökme devam ederse format atacağım akşam.

Yeni konular

Geri
Yukarı