Galaxy Note 5 SM-N920C Root Sonrası Arama Sorunu

DMRGNR

Femtopat
Merhabalar, ben yaklaşık 1 ay önce telefonumu rootladım fakat root sonrası kimseyi arayamadım, kimse beni arayamadı. Yani anlayacağınız hattımı kullanamadım. 1 ay boyunca bu sorunla boğuştum fakat hâla çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

rmzngny

Hectopat
Yer
Denizli
Sammobile sitesinden cihazınız için en güncel sürümü indirip Odin ile yükleyin. Root kalkacak ve eski haliyle aramaları alabileceksiniz.

KS
DMRGNR

DMRGNR

Femtopat
Sammobile sitesinden cihazınız için en güncel sürümü indirip Odin ile yükleyin. Root kalkacak ve eski haliyle aramaları alabileceksiniz.

Daha önce cihazımın değişen parçası oldu sanırım anakart sıkıntı olurmu?

Proposition Joe

Picopat
Merhabalar, ben yaklaşık 1 ay önce telefonumu rootladım fakat root sonrası kimseyi arayamadım, kimse beni arayamadı. Yani anlayacağınız hattımı kullanamadım. 1 ay boyunca bu sorunla boğuştum fakat hâla çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Cihaz Türkiye cihazı mı yurt dışı mı? Yurt dışı ise IMEI gitmiş olabilir.

KS
DMRGNR

DMRGNR

Femtopat
Rootu hatırlamıyorum ama bilgisayardan attım

rmzngny

Hectopat
Yer
Denizli
Daha önce cihazımın değişen parçası oldu sanırım anakart sıkıntı olurmu?
Değişen anakartın model numarası eskisi ile aynıdır yüksek ihtimalle. O yüzden yükleyebilirsiniz.

Kerem00

Megapat
Makaleler
2
Yer
/home
Root'u hatırlamıyorum ama bilgisayardan attım.
Bilgisayardan root atılmaz. Büyük ihtimal bilgisayardan root attığın için öyle oldu. Root atmak için custom recovery gerekir. Onun için de BL kilidi açık olmalı. Daha sonra custom recovery üzerinden Magisk flaşlanır. Root atmak meşakkatli bir iş.

Çözüm olarak telefonunu ayarlardan sıfırlarsan düzelmesi gerek.

Yeni konular

Yukarı