Galaxy Note 9 Magisk sonrası kilitlendi

meteemir

Femtopat
Daha fazla  
Cihazım Samsung Galaxy Note 9, Android sürümü 9 ve Exynos işlemcili versiyonu. Cihazım rootlu olduğu için Netflix kullanamıyordum. Bu yüzden birkaç arama sonucu Magisk ile root gizleyebileceğimi öğrendim. APK olarak indirip kurdum. Ondan sonra yükle kısmından kurup cihazımı yeniden başlattım ve cihazım kilitlendi. Güç tuşu ve ses kısma tuşlarına asılı tutup hard reset atmaya çalıştığımda da durum değişmedi. Ne yapmalıyım?

Hocam bu şarj biter değil mi? 2 gün felan bekletmez umarım. Telefon boşa mı ısınıyor yoksa? İlk defa yaşadığım için hiç bir bilgim yok. O yüzden sordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım giriliyor yeni cihazlarda ya da belli cihazlarda. Konu sahibi arkadaş bir daha dene istersen.
Note 4, Lenovo K6, ZTE Blade III, GM Discovery gibi cihazlarda giriyordum
Hocam j700f kullanıyorum eski bir cihaz bootloopa girdiğinde ya da stucklanınca bataryayı çıkarıp takıyordum tepki vermiyordu çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım giriliyor yeni cihazlarda ya da belli cihazlarda. Konu sahibi arkadaş bir daha dene istersen.

Hocam j700f kullanıyorum eski bir cihaz bootloopa girdiğinde ya da stucklanınca bataryayı çıkarıp takıyordum tepki vermiyordu çünkü.
Hocam aynısını deneyince şarj olma kısmı çıkıyor ama şarj olmuyor, sadece elektrik ikonu ve beyaz daire. Şarj dolma belirtisi yok
Hocam aynısını deneyince şarj olma kısmı çıkıyor ama şarj olmuyor, sadece elektrik ikonu ve beyaz daire. Şarj dolma belirtisi yok
O yüzden bıraktım şarj bitsin diye.

Şarja değil download menüsüne giriyor videoda. Şarj kablosu takılı değilken deneyin. Ses kısma ve power tuşu yeniden başlarken de ses açma ve kısma aynı anda basılı tutuyor.

Şarja değil download menüsüne giriyor videoda. Şarj kablosu takılı değilken deneyin. Ses kısma ve power tuşu yeniden başlarken de ses açma ve kısma aynı anda basılı tutuyor.
Deniyeyim hocam tekrardan birkaç kez.
hocam isterseniz bi' fotoğraf atayım.
Yok hocam, hæla şarj ettiği belli olmayan şarj kısmı geliyor.
Samsung Galaxy Note 9 Bootloop Hocam burda da Bootloop sorunu yaşayan bir arkadaş şarjın bitmesini beklemiş ve odin ile sorunu düzeltmiş. Sanırım en mantıklısı şarjın bitmesini beklemek gibi duruyor.
Hocam şarjı bitti bi' 10 dk taktım ama hiçbir şekilde yeşile dönmüyor. 10-11 kere tak çıkar yaptım. Download moda almaya çalıştım ama her zamam ya note 9 yazısıyla ya da dolmayan şarj ekranıyla karşılaştım.

Son düzenleme:
Deniyeyim hocam tekrardan birkaç kez.

hocam isterseniz bi' fotoğraf atayım.

Yok hocam, hæla şarj ettiği belli olmayan şarj kısmı geliyor.

Samsung Galaxy Note 9 Bootloop Hocam burda da Bootloop sorunu yaşayan bir arkadaş şarjın bitmesini beklemiş ve odin ile sorunu düzeltmiş. Sanırım en mantıklısı şarjın bitmesini beklemek gibi duruyor.

Hocam şarjı bitti bi' 10 dk taktım ama hiçbir şekilde yeşile dönmüyor. 10-11 kere tak çıkar yaptım. Download moda almaya çalıştım ama her zamam ya note 9 yazısıyla ya da dolmayan şarj ekranıyla karşılaştım.
Hocam download moda girebildiniz mi? Mesajınız arasından uzun zaman geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı