Galaxy Note N7000 ROM sonrası açılış ekranında sarı ünlem sorunu

networm

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar,
NightOwl cm12.1 ile yapmış olduğu 5.1.1 sürümünü yüklemeye karar verdim. (4.1.2'den gerçekten sinir oluyordum takılmalar mevcut. Orijinal ROM'unu da yükledim bu kasılmalar devam etti.) 5.1.1'de bu kasılmaların çoğu gitti.

İndirdiğim site: [ROM][CM12.1][Lollipop][Android 5.1.1] Night… | Samsung Galaxy Note GT-N7000 | XDA Forums

Kısaca böyle. Şimdi soruma geçiyorum;

Telefon açılıyor uygulamaları görüyorum sorunsuz telefonu kullanabiliyorum fakat açılışta Galaxy Note N7000 yazısının altında sarı üçgen bir ünlem çıkıyor fakat telefon açılıyor. Sorunun Full wipe işleminde olduğunu düşünüyorum. Çünkü orijinal romu yüklediğimde de aynı ünlemi verdi. Full wipe yapınca gitmişti sanırım bunda da wipe işleminde hata yaptığımı düşünüyorum. Wipe data, wipe cache yaptım fakat advanced kısmında bulamadım. Ben de choose wipe options içindeki wipe dalvik cache işlemini yaptım.
Resimler aşağıda ve uyguladığım işlemlerde aşağıda bu ünlemden nasıl kurtulabilirim lütfen yardım eder misiniz?

açılış.PNG

advance ekranı.PNG

başlatılıyor.PNG

hata ekranı.PNG

philiz ikinci ekranı.PNG

philiz ilk ekranı.PNG

Uyguladığım işlemler;

Şu sitede ki talimatlara göre kurdum: Galaxy Note Android 5.0.2 Lollipop Yükleme (GT-N7000 - Özel ROM - NightOwl BETA 10 - CM12) • AndroBlog: Android Root, ROM, İnceleme & İpuçları
NOT: Dosyaları buradan indirmedim sadece talimatlara baktım
indirdiğim site ise: .[ROM][CM12.1][Lollipop][Android 5.1.1] Night… | Samsung Galaxy Note GT-N7000 | XDA Forums

Fazla alan kaplamasın diye işlemleri Spoiler kısmına ekledim tıklarsanız açılır.
  1. Herhangi bir yerden N7000ZSLR1_N7000OZSLR1_BRI dosyasını (ya da farklı bir 4.1.2 resmi sürüm dosyasını) Odin ile cihazınıza download modunda yükleyin. (odin ile yükledim sorun yok)
  2. PhilZ-cwm6-XXLT6-XSA-5.06.1.tar.md5 (Dev-Host - PhilZ-cwm6-XXLT6-XSA-5.06.1.tar.md5 - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service) dosyasını indirin ve Odin ile cihazınıza download modunda yükleyin. (bu yüklemede de sorun yok)
  3. Cihazınızı kapatın ve recovery modunda tekrar açın. (yapıldı)
  4. Şu (Nightowl-cm12-BETA4-n7000-Kernel-only.zip | Nightowl-cm12-BETA4-n7000-Kernel-only.zip | Kernel by bauner for Galaxy Note) kernel dosyasını indirin, cihazınızın hafızasına atın ve recovery modunda yükleyin. (yükledim)
  5. Telefonunuzu yeniden başlatın. (yaptım)
  6. ROM ve GApps paketini cihazınızın hafızasına attıktan sonra kapatın ve tekrar recovery modunda açın. (yaptım)
  7. Recovery menüsü içerisinden full wipe işlemlerini yapın: wipe data, wipe cache, advanced > wipe dalvik cache. (Sorunun burada olduğunu düşünüyorum)
  8. install zip kısmından önce ROM daha sonra GApps paketini seçin ve yükleyin.(yükledim)
  9. Son olarak cihazınızı yeniden başlatın.

Son olarak şunu fark ettim PhilZ-cwm6-XXLT6-XSA-5.06.1.tar.md5 bunu odinle kurduktan sonra başlıyor ünlem çıkmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı