Galaxy S2 4.0.3 Performans düşüklüğü

Oğuz Ziya

Hectopat
Galaxy S2'ye 4.0 yükledikten sonra telefonumda bazı yerlerde hızlanma bazı yerlerde ise yavaşlama ve performans düşüklüğü fark ettim.

Mesela internette gezinirken sanki oyunlarda olduğu gibi fps düşüyormuş gibi görüyorum. Yazıları aşagı yukarı çekerken fps düşüyormuş gibi geliyor. Menüde gezinirken gayet hızlı fakat rehberi son uygulamalardan kaldırıp rehbere girmeye çalıştıgımda yaklaşık 4 saniye bekliyor. Üstteki gruplar rehber favoriler bölümü geliyor ama rehbere girmek için beklemem gerekiyor. Numara tuşlarken mesela eskisinden daha yavaş olduğuna kesin kanıya vardım. Çünkü çok hızlı tuşlarsam titreşim gecikerecek geliyor.

Ben 4.0 yükledikten sonra telefona format atmadım, wipe etmedim. Kimleri 4.0 yükledikten sonra telefonu wipe etmen gerekiyor diyorlar, doğru mudur?Lütfen beni bir sonuca ulaştırın. 4.0 çok sevdim ama memnun kalamadım. Ayrıca güncellemeyi kies üzerinden yaptım. Birkaç kez telefonu kapatıp açtım ama sonuç aynı...

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Telefonunda yüklü olan ROM sürümü tam olarak nedir? XXKPT gibi sürüm numarasını verirsen sana daha güncel bir sürüm önerisinde bulunabiliriz.

Yeni konular

Yukarı