Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra Akıllı Telefonların Öne Çıkan Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
s20 ultra ve s21 ultra

Samsung’un üstün teknolojileri barındıran Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri, en üst seviye akıllı telefon tecrübesini yaşamak isteyenler için tasarlandı. Güçlü kameraları, şık tasarımları ve birçok özellikleri ile akıllı telefon tutkunlarının beklentilerini başarıyla karşılayan bu cihazların teknik özelliklerini içeren infografiği inceleyerek Samsung Galaxy S Serisi’nin kullanıcıların akıllı telefon deneyimlerini nasıl bir seviyeye çıkardığını […]

Devamı: Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra Akıllı Telefonların Öne Çıkan Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Samsung'un amiral gemileri asla alınmamalı diye düşünüyorum. İnsanlarla dalga geçiyorlar. Belirli pazarlara SDN ile girip belirli pazarlara Exynos ile giriyorlar. Evet, özellik konusunda çok tatmin edici fakat bu durum Samsung'u her zaman bir adım geriye atıyor.

Samsung'un amiral gemileri asla alınmamalı diye düşünüyorum. İnsanlarla dalga geçiyorlar. Belirli pazarlara SDN ile girip belirli pazarlara Exynos ile giriyorlar. Evet, özellik konusunda çok tatmin edici fakat bu durum Samsung'u her zaman bir adım geriye atıyor.
Haklısınız. Bence Samsung'un SDN'yi kullanmayı bırakıp Exynos'a tamamen geçmesi lazım. Exynos'u bütün cihazlara yayarlarsa hem maliyet düşer, hem kullanım oranı arttığından geliştiricinin Exynos çiplere desteği artar, hem Samsung daha fazla deneyim kazanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı