Galaxy S3 için kılıf gerekli mi?

mevsres

Megapat
Ben telefon aldığım gün kılıf, ekran koruyucu ve benzeri şeyler alırım. Mesela S3 almayı düşünüyorum en az 50 TL'lik koruyucular alacağım.

Çünkü Android telefonların çok çabuk çizilir ekranı ve elinde yere düştü mü param parça olur!

Dokunmatik ekranı olmayan telefonların ekranı daha dayanıklıdır. Çünkü üzerinde (LCD diyelim biz ona) :) LCD ekran dışında başka korumalık bir ekran vardır ve kırılsa o kırılır. Ancak dokunmatik ekranlarda korumalık ekran kullanılsa dokunmatik özelliğini kullanamazsın telefonun.

O yüzden günümüz Android dokunmatik ekranlı telefonlar çok hassastırlar.

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
Bizim arkadaşta Samsung Star WiFi var. 3 kat cam var diyor. Ekrana bildiğiniz yumruk atıyor, hiçbir şey olmuyor :) Dokunmatik ise odun gibi, orası ayrı.

KS
mevsres

mevsres

Megapat
Youtube'da hiç mi izlemediniz durability testlerini? iPhone olsun, Samsung olsun 1 yere at, 2 yere at, 3'cüde artık kırılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

HighPixel

Kilopat
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Kılıfı ekran için değil kenarlardaki soyunmalar için almalısın. Telefonun yıpranmasını engellersin en azından. Çok güzel gözüken kaplar da var. 50 liranın altında olmalarına rağmen iyi gözüküyorlar. Mat mı yoksa şeffaf mı ekran koruyucu seçeceğini bilmediğim için öneremedim.

Samsung Galaxy S3 i9300 Popart Desenli Kahverengi Kapak
Samsung Galaxy S3 i9300 3 Boyutlu Siyah Sert Arka Kapak

Stokta kalmamış, girerse buna da bak derim. Bak diyorum farkındaysan, alma.

Samsung Galaxy S3 i9300 Justin Bieber Resimli Kapak

Yukarı