Galaxy S3'e Android 4.4 KitKat Geldi Mi?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün birkaç tane haber okudum. S3 için belli olmayan 4.4 güncellemesinin onaylandığını gördüm. Mart ya da Nisan ayında geleceği yazıyordu. Şu an geldi mi alanlar var mı güncellemeyi?

Galaxy S3 ve S3 Mini'nin sadece LTE versiyonları Android kitkat alacak!

Şöyle bir iddia da var.

kitkat1385294135.jpg

Geçen Sammobile'de böyle bir ihtimal belirtildi hatta resimle yayıldı bu haber Samsung test ediyor da olabilir ama ben S4 kullanıcısıyım daha bize gelmedi Note 2 falan var daha sırada daha S4 ve Note 2 gelmeden siz beklemeyin bence :S

KnBjmV.jpg

Mayıs Ayında Gelebilir

Ekran görüntüsünün yayınlanmasının ardından güncellemenin mayıs ayında gelebileceği söylentisi güç kazandı. Galaxy Note 2 kullanıcılarının da mayısta alacağını tahmin ettiğimiz güncellemenin ne gibi yenilikler getireceği bilinmiyor.

Görsellerin gerçek olmama ihtimali de var. Çeşitli yollar sayesinde cihazın sürüm bilgilerine veya isim bilgilerine müdahale etmek mümkün olduğu gibi, bazı romlar yardımı ile de bu mümkün.

4.2.2 sürümünün de test versiyonunu yayımlamışlardı. Fakat normal olarak hiç çıkmadı.

Ayrıca çıksa bile Custom ROM kullanmanızı tavsiye ediyorum, bir S3 kullanıcısı olarak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı