Galaxy S4'den iPhone SE'ye Geçmek

Schwerer Gustav

Kilopat
Evet arkadaşlar Galaxy S4 cihazımdan iphone SE'ye geçiş yapmak istiyorum. Sizce yapmalı mıyım? Geçiş sebebim şu anki cihazımın stabilizasyon ve performans sorunları. Aklımı karıştıran diğer bir şey 5 inch bir cihazdan 4 inch bir cihaza geçince boyut olarak sıkıntı yaşar mıyım? Cihazı genellikle sosyal medya için kullanacağım ve arada bir Clash of Clans oyununa bakarım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyut olarak sıkıntı yaşarsın. Kendimden biliyorum. Eğer üste çıkabilirsen 6S alman tavsiyemdir ki hem daha büyük, hem tasarımı daha iyi. (Bana göre)

@AT7 Boyut istiyorsan 6 Plus modeli daha iyi bir seçenek olur. 6S ile 6'nın tasarımı ve boyutu aynı.
İphone SE'yi teknoloji marketlerinde test etmeni öneririm. Ben olsam almazdım.

@AT7 Boyut istiyorsan 6 Plus modeli daha iyi bir seçenek olur. 6S ile 6'nın tasarımı ve boyutu aynı.
İphone SE'yi teknoloji marketlerinde test etmeni öneririm. Ben olsam almazdım.
Boyut olarak 6Plus abartı olur görüşüm. İdeal olarak 6S bence daha iyi.
İsmail Gökçen bütçen ona yetiyorsa al diyemem. Ama bekle derim. Biraz daha düşün. Acele etme. Ben olsam bende o fiyata almazdım. :)

Arkadaşlar saat 15.00 sularında cihazın siparişini vermiş bulunmaktayım. Gönül isterdi 6s 6s+ alayım ancak ocak ayından beri bu kadar para toplayabildim ve daha da zam geleceği için bunu almakta karar verdim. Belki biraz yadırgarım ekran boyutunu ama alışacağız artık :) İlginiz için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı